بیوگرافی

بیوگرافی مهران ضیغمی؛ از بازیگری تا مدلینگ

از تجربه مدلینگ تا شهرت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مهران ضیغمی بازیگر موفق کشورمان است که در حرفه مدلینگ نیز در حال فعالیت می باشد. ایشان در رشته کارگردانی تئاتر در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. از کودکی وارد بازیگری شد و بعد نیز به عنوان یک مدلینگ فعالیت کرد و در حال حاضر در کنار بازیگری و مدلینگ به حرفه عکاسی نیز می پردازد. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی مهران ضیغمی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی مهران ضیغمی

این هنرمند در سال 1370 در تهران به دنیا آمد. در خانواده کم جمعیت بزرگ شد و فقط یک برادر دارد. از کودکی وارد حرفه بازیگری شد و در فیلم پشت دیوار شب برای اولین بار، بازیگری را تجربه کرد. در کودکی یکی از دوستان پدر با نام دکتر خسروی به کارگدان فیلم پشت دیوار شب معرفی می شود و از همان زمان وارد این حرفه می شود. در سال های بعد نیز با نقش آفرینی در مجموه های دنیای شیرین و تولدی دیگر به اوج شهرت رسید.

مهران ضیغمی
بیوگرافی مهران ضیغمی؛ از بازیگری تا مدلینگ

 

دوری از بازیگری

یک دوره هفت ساله از بازیگری خود را جدا کرد، سعی کرد در این دوران به سمت تحصیلات عالیه و کار در تئاتر بپردازد.

کنکور

در کنکور سراسری توانست در رشته میکروبیولوژی با رتبه سه رقمی موفق شود. سپس متوجه شد که به این رشته علاقه ای ندارد و دوباره در سال بعد در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته کارگردانی تئاتر قبول شد.

تجربه مدلینگ

پدر ایشان در زمینه طراحی لباس و مدلینگ فعالیت داشت و این دلیلی بود که او هم وارد این حرفه شود. اکنون نیز در کنار پدر خود در این حرفه فعالیت می کند و ایده هایی از پدر خود می گیرد. البته به نظر ایشان کسی در مدلینگ موفق است که چهره زیبا، قد بلند و اندام متناسب داشته باشد.

بازی بعد از هفت سال دوری از تلویزیون

مهران بعد از دوری از تلویزیون برای بازی در مجموعه ناخونک دعوت به کار شد. او با بازی در این مجموعه دوباره واره قاب تلویزیون شد. دو سال بعد نیز با بازی در مجموعه پلاک 13 دوباره به شهرت رسید.

زندگی خصوصی

مهران ضیغمی تاکنون مجرد است و خبری مبنی برای ازدواج ایشان فعلا نداریم.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا