بیوگرافی

بیوگرافی ملیکا رضوی

جوایز و شایعات ملیکا رضوی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی ملیکا رضوی را در ادامه این مطلب می خوانید. ملیکا رضوی یکی از بلاگر های معروف و مشهور است که در فضای اینستاگرام فعالیت های چشمگیری دارد. ملیکا در زمینه مدلینگ و بازی های پوکر نیز بسیار زبان زد است. در ادامه مطلب در مجله بت کلونی به بیوگرافی و زندگی شخصی و سوابق ملیکا رضوی می پردازیم.

بیوگرافی ملیکا رضوی
بیوگرافی ملیکا رضوی

بیوگرافی ملیکا رضوی

ملیکا رضوی متولد هزار و سیصد و هفتاد و هشت در تهران است. ملیکا شعبده بازی ایرانی الاصل در آمریکا است. خانم رضوی در مدلینگ نیز فعالیت دارد و در مسابقات پوکر نیز جوایزی را برای خود کسب کرده است.  ملیکا در برنامه چند شنبه مهمان برنامه سینا ولی الله بود. خانم رضوی چند سالی است که به آمریکا مهاجرت کرده است و فعالیت های خود را در آن جا انجام می دهد.

ملیکا کار تبلیغات لباس و پوشاک برند های مختلف را انجام می دهد و در اینستاگرام این تبلیغات بازخورد های زیادی را به همراه دارد. شعبده بازی را از کودکی دوست داشت و توسط یکی از دوستانش به بازی پوکر معرفی شد و در این راستا نیز درخشش های خوبی را کسب کرد. خانم رضوی مادرش را به عنوان یک حامی خوب برای کارهایش معرفی کرد و در جای گفت که مادرم بزرگ ترین پشتیبان من برای موفقیت هایم است.

زندگی شخصی ملیکا رضوی

ملیکا پانزده سالی می شود که در آفریقای جنوبی زندگی می کند. با وجود خطرات زیادی که در این کشور وجود دارد برایش مشکلی به وجود نیامده است. خانم رضوی یک دوست پسر آفریقایی دارد که مدت هاست که با وی در ارتباط است و به تازگی می خواهند که خبر ازدواج خود را رسانه ای کنند. پست های خانم ملیکا که در اینستاگرام می گذارد حاکی از ازدواج خانم رضوی را می دهد.

جوایز ملیکا رضوی

خانم ملیکا عنوان میس گلوب را در سال دو هزار و شانزده را به نمایندگی از طرف ایران را دریافت کرد. خانم رضوی مقام دختر شاسته را نیز در میس کلوپ را دریافت کرد. ملیکا در سال دو هزار و هفده نیز نامزد دختر شایسته سال شد. خانم رضوی در مسابقات پوکر  و شعبده بازی نیز جوایزی را دریافت کرده است. ملیکا با مسافرت های که برای مسابقات پوکر می رود دوست دارد تجربه های شیرینی را از این سفر ها برای خود داشته باشد.

عکس های جدید ملیکا رضوی

عکس های متنوع و جذابی را می توانید از ملیکا در اینستاگرام ببینید. کاربران بازی های پوکر و دیکر بازی ها می توانند با سرچ کردن نام ملیکا در گوگل بازی های تورنمنت های خانم ملیکا را تماشا کنند. یا پیج اینستاگرام خانم رضوی را فالو کنید شاهد پست ها و عکس های او باشید. طرف داران زیادی ملیکا را در فضاهای مجازی دنبال می کنند. زندگی جالب و پر از فراز و نشیب های ملیکا برای هر دختر ایرانی بسیار ستودنی است. ملیکا در مصاحبه ای که انجام داد می کوید که هیچ تفاوتی بین زن و مرد نیست و هر دختری می تواند توانایی هایش را در زندگی به کار گیرد. ملیکا یک الگوی بسیار بارزی برای دختران جوان در موفقیت ها است.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا