بیوگرافی

بیوگرافی مندی وکیلی؛ مدل محبوب ایرانی

علت شهرت مندی وکیلی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مندی وکیلی مدل ایرانی که ساکن لندن است. مندی در طراحی مزه های مصنوعی و مدلینگ فعالیت دارد. خانم مندی بیشترین عکس های که در مدلینگ می اندازد تماما لختی است. مندی با تبلیغاتی که در اینستاگرام می کند درآمد خیلی بالایی دارد. برای آشنایی بیش تر با زندگی شخصی مندی وکیلی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

مندی وکیلی
مندی وکیلی

بیوگرافی مندی وکیلی

مندی وکیلی متولد هزارو سیصد و هفتاد در تهران است مندی در زمینه مدلینک فعالیت دارد. تحصیلات خانم وکیلی در رشته داروسازی است. مندی درزمینه رشته خود هیچ فعالیتی ندارد. فعالیت خانم مندی در  مدلینگ لباسهای زیر زنانه در اینستاگرام است. خانم مندی وکیلی خیلی سال پیش با خانواده خود به لندن مهاجرت می کنند. مندی یه خواهر بزرگتر تر از  خود به نام آنا دارد. که آنا هم مانند مندی در زمینه مدلینک فعالیت دارد. از خانواده مندی هیچ خبری تاکنون در دسترس نیست. به محض دریافت یا منتشر شدن خبر با ما در همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید.

علت شهرت خانم وکیلی

معروفیت خانم مندی ابتدا آشنایی با آقای دن بیلزریان است. دن بیلزریان قمار باز معروف و مشهوری است که هنرپیشه و سلبریتی معروفی است. مندی با ارتباطی که با دن بلیزریان داشته در بین مخاطبان فضای مجازی مشهور شد. خانم مندی برای بار دوم شهرت خود را در هتلی که رامین رضائیان و مهدی طارمی نیز در آنجا حضور داشته اند و حواشی زیادی برای این دو فوتبالیست به نام ایران داشت به دست آورد.

مندی وکیلی در اینستاگرام

خانم وکیلی در صفحه اینستاگرام خود بسیار فعال است. فالوورهای زیادی او را دنبال می کنند. مندی برای برند لباس های زیر زنانه همه روزه پست ها و عکس های را از خود منتشر می کند .هواداران او با لایک کردن پست ها و عکس های این مدلینک ایرانی را تشویق می کنند. بعضی از هواداران مندی برایش کامنت های زیبایی را می نویسند. شما هم می توانید به پیج خانم مندی که دارای تیک آبی است و نام کشور لندن و پرچم ایران دارد را فالو کنید. از عکس ها و فیلم های منتشر شده ی خانم مندی تماشا کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا