بیوگرافی

بیوگرافی مجتبی نو ترکی؛ بدنساز مشهور ایرانی

افتخارات مجتبی نو ترکی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مجتبی نو ترکی یکی از بهترین بدنساز های سنگین وزن در کشور ایران است و طرفدارهای زیادی در میان مردم ایران دارد. آقای نو ترکی در سال دو هزار و دوازده موفق شد که اولین قهرمانی جهان را کسب کند. مجتبی در سال دو هزار و چهارده به کسب سومین آقای المپیا مسکو شد و یک سال بعد نفر اول المپیا مسکو را دریافت کرد. چندین قهرمان در لیست بدنسازی مجتبی است و تحت نظر کینگ شهریار کمالی فعالیت خودش را ادامه می دهد. آقای نو ترکی با تمرین های مکرر خود را می خواهد برای مسابقات بین المللی و کسب کارت حرفه ای همیشه قهرمان باشد. در ادامه مطلب در مجله بت کلونی با بیوگرافی مجتبی نو ترکی بیشتر آشنا می شوید.

بیوگرافی مجتبی نو ترکی
بیوگرافی مجتبی نو ترکی

بیوگرافی مجتبی نو ترکی

مجتبی نو ترکی متولد هزار و سیصد و شصت و یک در شهر همدان است. آقای نو ترکی بدنساز سنگین وزن ایرانی است که قهرمانی های او برای کشور ایران افتخار آمیز بود. مجتبی در بسیاری از مسابقات حضور پر رنگی داشت و مدال های زیادی را برای پیروزی های خود دریافت کرد. مجتبی در حال حاضر در زادگاه خود همدان زندگی می کند و بیشتر مواقع برای مسابقات و تمرین های خود به کشورهای خارجی می رود. حواشی های در مورد آقای نو ترکی در فضاهای مجازی منتشر می شود که خود گویا معروفیت مجتبی است.

زندگی شخصی مجتبی

یکی از ورزشکاران حرفه ای و سرشناس ایرانی مجتبی نو ترکی است. مجتبی از همان کودکی علاقه بسیار زیاد به ورزش داشت و با زندگی فقیرانه و مشکلات و چالش های بزرگ زندگی توانست یک نخبه در دنیای بدنسازی شود. آقای نو ترکی با شرکت در مسابقات مختلف بدنسازی افتخارات خوبی را برای خود و کشور کسب کند. مدال های زیادی در کارنامه ورزشی مجتبی است و لقب بهترین بدنساز را به خود اختصاص داد. مجتبی نو ترکی سال هاست که ازدواج کرده است و حمایت همسرش برای قهرمانی بسیار تاثیر گذار بود.

افتخارات مجتبی

آقای نو ترکی در زمینه بدنسازی دستاورد های را برای خود به دست آورد. مجتبی در مسابقات المپیا بدنسازی در سال دو هزار و دوازده توانست به مقام اول برسد و مدال طلا را برای خود کند. آقای نو ترکی در دو سال متوالی توانست مقام سوم و اول را به دست آورد. آقای نوترکی یکی از افراد مشهور و برجسته دنیای بدنسازی است که در فضاهای مجازی اینستاگرام بسیار پر طرف دار است.

اینستاگرام مجتبی نو ترکی

مجتبی نیز مانند دیگر افراد معروف و مشهور در اینستاگرام خود فعالیت دارد. پل ارتباطی میان مجتبی و هوادارنش اینستاگرام است. آقای نو ترکی عکس و کلیپ های مختلفی را از خود در اینستاگرامش منتشر می کند. هواداران زیادی در اینستاگرام مجتبی را دنبال می کنند. پست های آقای نو ترکی در اینستاگرام بسیار پر بازدید است. برخی از هوادارن مجتبی برایش کامنت های را می نویسند. شما نیز می توانید برای تماشای عکس ها و تجربیات آقای نو ترکی پیج او را فالو کنید و از نزدیک شاهد عکس ها و کلیپ های او را باشید. بسیاری از هواداران مجتبی از طریق اینستاگرام از برنامه های کاری او مطلع می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا