بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی مونا نیکبخت؛ همسر علیرضا نیکبخت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مونا نیکبخت یکی از چهره های محبوب و جنجالی ایران می باشد که پس از ازدواج با فوتبالیست ایرانی علیرضا واحدی نیکبخت به شهرت بالایی در میان مردم به ویژه جوانان به دست آورد. مونا چهره بسیار زیبایی دارد و در سال های اخیر عمل های زیادی را بر روی صورت خود انجام داده است. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های این مدل زیبا و جنجالی بیش تر آشنا شوید.

معتبرترین سایت

بیوگرافی مونا نیکبخت

بیوگرافی مونا نیکبخت

مونا نیکبخت یکی از مدلینگ های زیبا و معروف ایران می باشد که بعد از ازدواج با علیرضا نیکبخت واحدی به شهرت زیادی دست یافت. اطلاعات زیادی از زندگی شخصی مونا در دسترس نمی باشد.

علیرضا نیکبخت کیست؟

علیرضا نیکبخت واحدی در تاریخ 9 تیر سال 1359 در مشهد متولد شد. علی فوتبالیست بازنشسته ایران می باشد که این روزها به عرصه مدل و پوشاک روی آورده است و برای برند های بزرگی تبلیغ می کند. نیکبخت واحدی سه خواهر و یک برادر نیز دارد. او در دوران بازیگری خود در تیم های بزرگی از جمله پرسپولیس، استقلال تهران، صبای قم، خونه به خونه بازی کرد و در رقابت های معتبری حضور پیدا کرد.

علی رضا این روز ها مشغول تبلیغ برای شرکت بزرگ مهد فرش می باشد. بر اساس گزارشات منتشر شده او هزینه بالایی را برای تبلیغات می گیرد. این نکته را هم باید توجه کنید او در مدارس فوتبال نیز فعالیت می کند. علیرضا مدرک مربی خودش را مدتی پس از خداحاظی از فوتبال گرفت.

همسر نیکبخت واحدی کیست؟

علیرضا نیکبخت واحدی سال ها پیش با مدل زیبا و معروف ایران به نام مونا آشنا شد و رابطه نزدیکی را با او آغاز کرد. مراسم ازدواج این دو چهره محبوب ایرانی در تاریخ 2 بهمن ماه 1399 برگزار شد و افراد معروفی در مراسم آن ها حضور پیدا کردند. مونا و علیرضا فرزندی ندارند. در واقع آن ها بخش عمده وقت خودشان را صرف تفرح می کنند.

اینستاگرام مونا نیکبخت

همان طور که گفته شد مونا بعد از ازدواج با علیرضا نیکبخت واحدی به شهرت زیادی در میان مردم رسید. او با منتشر کردن تصاویر عروسی خودش در اینستاگرام طرفداران زیادی را به دست آورد. شمار افرادی که پیج اینستاگرام مونا نیکبخت را دنبال می کنند چیزی در حدود 15 هزار نفر می باشد. برای دیدن عکس های شخصی این مدل جذاب می توانید نام او در شبکه های اجتماعی جست و جو نمایید.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا