بیوگرافی

بیوگرافی نرگس آبیار؛ کارگردان محبوب سینما

افتخارات نرگس آبیار

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نرگس آبیار نویسنده، کارگردان و فیلم نامه نویس ایران است. خانم آبیار چهار فیلم سینمایی بلند را در کارنامه هنری خود دارد. نرگس در  ساخت فیلم کوتاه بن بست مهربان جایزه دریافت کرد. خانم آبیار کتاب رمان های عروس آسمان را برای رده سنی بزرکسالان نوشت. رمان جدید نرگس خانم که موضوع جنگ ایران و عراق را دارد. خانم آبیار در لیست کارهای زیبای خود فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد، شیار 143، ابلق، نفس، اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیکترند را دارد. برای آشنایی بیش تر با زندگی شخصی خانم آبیار با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی نرگس آبیار
بیوگرافی نرگس آبیار

بیوگرافی نرگس آبیار

نرگس متولد ششم اسفند هزار و سیصد وپنجاه در تهران کارگردان ، نویسنده کتاب، وفیلم نامه نویس است. نرگس فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی از دانشگاه پیام نور است. پدر و مادر خانم آبیار اهل یزد هستند و ساکن یزد می باشند.

زندگی شخصی نرگس آبیار

نرگس با آقای محمد حسین قاسمی که تهیه کننده سینما و تلویزیون ازدواج کرده است. این دو هنر مند در خیلی از کار های سیمنایی و تلویزیونی باهم همکاری داشتن این زمینه آشنایی این دو هنرمند در  عرصه هنر بود.

جوایز نرگس آبیار

نرگس در فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را کسب کرد. خانم آبیار در فیلم نفس سه جایزه و یک سیمرغ زرین را  به نام خود رقم زد. نرگس در فیلم سینمایی شیار 143سه جایزه بهترین فیلم ساز زن و یک سیمرغ بلورین را از هیت داوران کسب کرد. او جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم اشیا از آنچه در آیینه می بینید به شما نزدیک ترند را دریافت کرد.

نرگس آبیار در اینستاگرام

نرگس آبیار کارگردان و نویسنده در اینستاگرام فعالیت دارد و از زندگی شخصی خود اطلاعاتی را پخش می کند. خانم آبیار در اینستاگرام فالوورهای زیادی دارد که پست های او را لایک می کنند و بعضی از هواداران او برایش کامنت می گذارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا