بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی نسیم فروغ عکاس زیبای ایرانی

همسر نسیم فروغ کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نسیم فروغ یکی از معروف ترین عکاسان ایران می باشد که در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون نیز فعالیت می کند. این دختر جذاب کشور ایران تا به امروز در آثار زیادی به هنرنمایی پرداخته است و دستاورد های زیادی را از آن خود کرد. نسیم شغل اصلی خودش را عکاسی می داند و مهارت فوق العاده ای در این حرفه دارد. با این وجود برای این که فرصت بیش تری را برای درخشش به دست بیاورد تصمیم گرفت تا در سریال های تلویزیونی نیز بازی کند. تیم بت کلونی در ادامه این مطلب شما را با زندگی خصوصی این هنرمند مشهور و خانواده خودش می پردازیم.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی نسیم فروغ عکاس زیبای ایرانی
بیوگرافی نسیم فروغ عکاس زیبای ایرانی

بیوگرافی نسیم فروغ

نسیم فروغ (به زبان انگلیسی Nasim forogh) عکاس معروف و پر طرفدار کشور ایران می باشد که طرفداران زیادی دارد و تا کنون موفقیت های زیادی را از آن خودش کرده است. بعد از این که در عکاسی موفق ظاهر شد برای معروفیت بیش تر حرفه وارد عرصه بازیگری شد و در آثار زیادی به هنرنمایی پرداخت. فیلم سینمایی سلام بمبئی، دختر عمو و پسر عمو، فیلم مشمشمه، آینه شکسته و… شماری از آثاری است که نسیم در آن ها به هنرنمایی پرداخت. نسیم فروغ در کنار عکاسی و بازیگری مهارت خوبی هم در شاعری دارد و چندین شعر از خودش سروده است.

بازیگری در سینما

همان طور که می دانید نسیم فروغ در عرصه بازیگری نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. او از سال ها پیش وارد عرصه بازیگری شد و دستاورد های زیادی را به دست آورد. نخستین تجربه رسمی خودش را با حضور در آثار سینمایی به دست آورد و بعد از مدتی برای هنرنمایی در آثار بهتر انتخاب شد. بخش عمده شهرت خانم فروغ به خاطر هنرنمایی در مجموعه تلویزیونی از سرنوشت رقم خورد. او در این سریال تلویزیونی یکی از نقش های اصلی را بر عهده داشت که به خوبی آن را ایفا کرد.

گلچینی از آثار

با وجود این که در سنین بزرگ سالی وارد عرصه بازیگری شد اما آثار خوبی در کارنامه هنری خودش دارد. در ادامه این مطلب به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. بدون شک در آینده ای نه چندان دور شاهد موفقیت های بیش تر نسیم فروغ خواهیم بود.

  • فیلم سلام بمبئی
  • فیلم سینمایی دختر عمو و پسر عمو
  • آینه شکسته
  • مجموعه تلویزیونی از سرنوشت
  • مجموعه نمایش خانگی رقص روی شیشه و…

همسر نسیم فروغ کیست؟

علاقه زیادی به ازدواج و تشکیل خانواده دارد. با این وجود هنوز هم ازدواج نکرده است. جالب است بدانید نسیم در صفحه اینستاگرام خودش پست های عاشقانه ای قرار می دهد.

پیج اینستاگرام نسیم فروغ

حضور فعالی در اینستاگرام دارد. او پیج اینستاگرام خودش را در حالت خصوصی قرار می دهد و فرصت تماشای عکس های خود را به هر کاربری نمی دهد. به همین خاطر شمار افراد کمی پیج اینستاگرام او را دنبال می کنند. در حال حاضر بیش تر از 7900  نفر پیج اینستاگرام نسیم فروغ را دنبال می کنند. برای این که تصاویر نسیم را در اینستاگرام تماشا کنید در ابتدا باید او را فالو کنید و در ادامه تصاویر او را تماشا کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا