بیوگرافی

بیوگرافی نسیم ایرانی؛ بیوتی بلاگر مشهور ایرانی

همسر نسیم ایرانی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نسیم ایرانی با نام کامل نسیم بابازاده ایرانی جزو یکی از بلاگرهای مشهور و زیبای ایرانی است. این بلاگر در فضای مجازی بسیار فعال است و طرفدارانش روز به روز در حال افزایش می باشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و زندگی نسیم ایرانی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی نسیم ایرانی

این بلاگر زیبا در فضای اینستاگرام در حال فعالیت کردن است. بیشتر سعی می کند ویدیوهای آموزشی در زمینه آرایش به اشتراک بگذارد. این خود دلیلی می باشد که طرفداران بسیاری را جذب پیج خود کند. او در اینستاگرام محبوبیت خاصی را بدست آورده است. پیج ایشان دارای تولید محتوای خوبی است. بیشتر محتواهای او با کیفیت و کاربردی می باشد. البته با برندهای که کار می کند و تبلیغ آن ها را می کند بسیار با کیفیت می باشند. تا زمانی که از کیفیت محصولات مطلع نشود آن را به دنبال کنندگان خود به هیچ وجه معرفی نمی کند.

نسیم ایرانی
بیوگرافی نسیم ایرانی؛ بیوتی بلاگر مشهور ایرانی

خانواده

نسیم در تهران به دنیا آمده است. ایشان یک خواهر و یک برادر دارد و دارای اصالت ترک زبان می باشد. یکی از خصوصیاتی که می شود از ایشان گفت، گیاهخواری وی می باشد که به تغذیه خود خیلی اهمیت می دهد.

استایل

نسیم دارای چهره بسیار زیبا و جذاب می باشد. او در کنار چهره دارای اندامی خوش استایل است. این خود دلیلی می باشد که دنبال کنندگان بسیاری را جذب پیج خود کند. چشم های واقعی ایشان عسلی است اما از لنزهای زیادی استفاده می کند. به اعضای بدن خود بسیار اهمیت می دهد، بینی خود را نیز جراحی کرده است و دارای موهای چرب می باشد.

استفاده از کدام برندها

این بلاگر زیبای ایرانی بیشتر سعی می کند از برند شیلگم که برند محبوبی می باشد استفاده نماید. بیشتر از محصول هایلایتر، کانسیلر و کرم پودر شیلگم در تولید ویدیوهای خود استفاده می نماید. البته برند آناستازیا نیز بسیار مورد تایید ایشان است. از پالت کانتور و پالت سایه این برند در تولید محتوا نیز استفاده کرده است. او در پیج خود در اینستاگرام از محصولاتی چون پالت سایه مورفی، کانسیلر کایلی، پرامیر بابی براون، رژلب نوت و برنزر، پودر فیکس هدی بیوتی، رژلب استیلا، رژگونه توفیسد استفاده می کند و به بهترین نحو تولید محتوا می نماید.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا