بیوگرافی

بیوگرافی نسرین نصرتی؛ بازیگر محبوب ایرانی

ازدواج و همسر نسرین نصرتی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نسرین نصرتی بازیگر خوب ایرانی در سال 1355 در شهر تهران متولد شد. این بازیگر خوش سیما و حرفه ای در سال 1381 کار هنری خود را شروع کرده و تا الان هم ادامه دارد. این بازیگر خوب ایرانی در کارگردانی نیز فعال می باشد. نسرین نصرتی با سریال پایتخت به شهرت رسید و با بازی خود در نقش فهیمه خوب درخشید.نصرتی در بازی در سریال پایتخت در چند فصل حضور مستمر داشت. و در این سریال بابازی جذابی که انجام داد مورد تقدیر اکثر مخاطبان قرار گرفت و تا قسمت پایانی پایتخت نیز حضور داشت. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با زندگی شخصی خانم نصرتی بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی نسرین نصرتی
بیوگرافی نسرین نصرتی

شروع بازیگری نسرین

نسرین نصرتی به صورت کاملا اتفاقی پا به عرصه بازیگری گذاشت. نسرین به پیشنهاد یکی از دوستانش  در سال 1381 به عنوان منشی صحنه وارد تئاتر شد و روزی یکی از بازیگران با اتفاقی که برایش افتاده بود و سر صحنه نیامده بود نصرتی جای او بازی کرد و موفق شد خوب بازی کند. و در اینجا بود که برای بار دیگر دعوت به کار در نمایش دیگر شد و سرنوشت زندگی او تغییر پیدا کرد و او وارد عرصه بازیگری شد.

ازدواج و همسر نسیرین نصرتی

نسرین نصرتی از زمانیب که بازیگری را شروع کرد و با سریال پایتخت به شهرت رسید. نصرتی در یک مهمانی با سام پاک پیکار آشنا شد که این اتفاق در سال 1388 رخ داد. و بعد از چند سال دوستی بالاخره سام به خواستگاری رفت و در اینجا بود که ازدواج کردند. سام و نسرین بعد ازدواج و زندگی مشترک در سال 1395 صاحب دختری به نام سوفی شدند. همانطوری که نسرین گفته از این ازدواج با سام راضی و رضایت کامل دارد و در کنا او احساس آرامش می کند و همیشه شاد و خندان می باشد.

مطلب پیشنهادی: بیوگرافی آزیتا ترکاشوند؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران

حمایت سام از نسرین نصرتی

سام اصلا بازیگر نیست و در رشته هنر نیز فعالیتی ندارد. اما به کار و فعالیت نسرین کاملا اشنایی دارد ، و همین امر باعث شد در کنار یگدیگر زندگی خوبی داشته باشند. نصرتی بیان کرده است سام بهترین مشوق من در بازیگری است و بخاطر همین موضوع من در کارم موفق هستم.

نقش های انتخابی نسرین نصرتی

نسرین نصرتی عنوان کرده است من آدم کم کاری هستم و همیشه دلم می خواسته کاری را که دوست دارم بازی کنم. نسرین کفته است من نقش هایی که می پسندم را بازی می کنم.

زندگی ساده نسرین نصرتی

نسرین کفته است زمانی که سر فیلمبرداری نیستم در خانه به امور خانه می پردازم. او کفته من زندگی خیلی ساده ای دارم و در عین حال خیلی با همسرم صمیمی هستیم. و من این سبک زندگی را در کنار همسرم و دخترم سوفی خیلی دوست دارم و از ان لذت میبرم. نصرتی کفته خیلی از زندگی خود زاضی و شاد است .

فیلم و سریالهای نسرین تصرتی

نسرین نصرتی در فیلم و سریال های زیادی ایفای نقش کرده که میتوان به؛ پایتخت 5، محمد رسول الله، پایتخت 4،شاید برای شما اتفاق بیفتد، آینه، شهرزیبا، شانس زندگی، زو به آسمان، زخم شانه حوا، تاثریا، عطش، معصومه و غیره اشاره کرد.

نسرین نصرتی در تئاتر

نصرتی در تئاترهای زیادی ایفای نقش کرده است که میتوان نام برخی از انها را عنوان کرد مانند نمایش قهوه تلخ در سال 1382، نمایش فاخته ها در سال 1384، نمایش کاکتوس ها، نمایش خانه پدری، نمایش جنایات قلب در سال 1387، نمایش لابی در سال 1389، نمایش خداحافظی نکن در سال 1390 و غیره که نسرین در انها حضور داشته است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا