بیوگرافی

بیوگرافی نواب ابراهیمی؛ بلاگر آشپزی ایرانی

حواشی و ناگفته های نواب ابراهیمی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نواب ابراهیمی در سال 1400 به عنوان یک بلاگر برتر در زمینه آشپزی شناخته گشت. ایشان یک سرآشپز موفق است. او با روش های ساده و کوتاه سعی می کند آشپزی را آموزش دهد و بدین ترتیب دنبال کنندگان بسیاری را در صفحه خود جذب کرده است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی و ناگفته های نواب ابراهیمی بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی نواب ابراهیمی

این بلاگر مشهور متولد سال 1369 است و فارغ التحصیل رشته عمران است. ایشان در ویدیوهای یک دقیقه ای سعی می کند غذاهای ایرانی و غیرایرانی را به صورت ساده آموزش دهد و برای دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارد. ایشان از این روش به شهرت بالایی رسیده است و در حال حاضر در اینستاگرام فالوورهای بسیاری را جذب کرده است و بالای یک و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد.

بیوگرافی نواب ابراهیمی
بیوگرافی نواب ابراهیمی

علت شهرت

طی مصاحبه ای که با ایشان شد، او بیان کرد که آقایان در آشپزی در فضای مجازی سریع به شهرت می رسند. خانم ها همیشه از روی اجبار باید غذا درست کنند، اما این آقایان هستند که از روی علاقه به سمت این رشته می روند و مهارت کسب می کنند. ایشان مادر خود را مربی و مشوق در آشپزی می داند. در دوران دانشجویی نیز توانست با فروش غذاهایی که خود درست می کرد به درآمد خوبی برسد.

آموزش مجازی آشپزی

این بلاگر مشهور در حال حاضر توانست با ویدیوهای آموزش یک دقیقه ای غذاهای مختلفی را آموزش دهد. البته مواد اولیه را زیر پست می گذارد. با این کار طی مدت زمان کوتاه به شهرت بالایی رسید. تاکنون بیش از ششصد پست و استوری در پیج خود بارگذاری کرده است. ایشان به عنوان یک آشپز موفق ایرانی و محبوب شناخته شده است.

بیوگرافی یانگوم؛ بازیگر محبوب کره ای

حضور نواب ابراهیمی در تلویزیون

امروزه بسیاری از افراد در ارایه مهارت خود در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. ایشان نیز در حرفه خود که آموزش آشپزی است بسیار موفق بود. تا جایی که با حضور در برنامه های تلویزیونی توانست بیشتر از قبل شناخته شود. البته فعالیت ایشان در فضای مجازی بیشتر از برنامه های تلویزیونی می باشد.

فعالیت در یوتیوب و تلگرام

این هنرمند به جز فضای اینستاگرام در یوتیوب و تلگرام فعالیت می کند. همان طور که در اینستاگرام فعالیت می کند و ویدیوهای خود را به اشتراک می گذارد در یوتیوب و تلگرام هم به همین صورت کار می نماید. ایشان در این سه فضای مجازی بسیار حضور فعالی دارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا