بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی نازنین همدانی همسر پدرام مختاری

ماجرای حاملگی نازنین همدانی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نازنین همدانی یکی از معروف ترین رقاص های ایران در فضای مجازی می باشد. او با ساخت کلیپ های رقص به شهرت بالایی در میان مردم رسیده است. نازنین رابطه نزدیکی با پویان مختاری و نیلی افشار دارد. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با این مدل زیبای کشورمان و همسرش بیشتر آشنا شوید.

ورود به دنس بت

بیوگرافی نازنین همدانی همسر پدرام مختاری

بیوگرافی نازنین همدانی

نازنین همدانی پور رقاص، مدل و یکی از چهره های محبوب در اینستاگرام می باشد که تا به امروز حواشی آفریده است. او یکی از دوستان نیلی افشار بود و در اغلب عکس ها در کنار همدیگر حضور داشتند. نازنین علاوه بر رقص در زمینه طراحی نیز فعالیت می کند و تا به امروز برای شرکت های بزرگی به عنوان مدل ظاهر شده است. علاقه بسیاری به حیوانات خانگی دارد و از دو سگ نگه داری می کند.

خانواده نازنین همدانی

نازنین یک خواهر کوچک تر به نام نگین نیز دارد. اطلاعات زیادی از خواهر او در دسترس نمی باشد.

نازنین همدانی و پدرام مختاری

همان طور که گفته شد نازنین یکی از دوستان صمیمی نیلی افشار بود. او به واسطه نیلی افشار با برادر پویان مختاری یعنی پدرام مختاری آشنا شد. نازنین و پدرام بعد از بارها قهر و جدایی در نهایت در سال 1398 خبر ازدواج خود را با او در اینستاگرامش منتشر کردند. این دو در حال حاضر با هم زندگی می کنند.

عمل زیبایی نازنین همدانی پور

نازنین که از محبوبیت بالایی در میان مردم به ویژه جوانان دارد تا به امروز چندین بار عمل زیبایی انجام داد. او یکی از دختران زیبای ایران به شمار می رود.

پیج اینستاگرام نازنین همدانی

نازنین حضور فعالی در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام دارد. پیج اینستاگرام او چیزی در حدود 2.4 میلیون نفر دنبال کننده دارد. برای عضویت در پیج اینستاگرام این دختر زیبای ایرانی روی لینک انتهای متن کلیک کنید.

سایت شرطبندی دنس بت

نازنین همدانی بعد از این که به شهرت رسید به همراه پدرام مختاری سایت شرطبندی دنس بت را تاسیس کردند. دنس بت یکی از معتبرترین سایت های شرطبندی ایران می باشد. دنس بت موفق شد تا به امروز کاربران فعال زیادی را به دست بیاورد. شما عزیزان برای ثبت نام در سایت شرطبندی دنس بت می توانید روی لینک زیر کلیک فرمایید. با توجه به شواهد به نظر می رسد که دنس بت یکی از نمایندگان سایت شرطبندی حضرات می باشد.

ورود به دنس بت

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا