بیوگرافی

بیوگرافی نگین علیکاهی؛ بلاگر اینستاگرام

علایق و ناگفته های نگین علیکاهی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی نگین علیکاهی را در ادامه این مقاله می خوانید. نگین علیکاهی یکی دیگر از دختران بلاگر اینستاگرام است. خانم علیکاهی هنرمندی که با فعالیت های پی درپی خود توانست در اینستاگرام درآمد زدایی کند. نگین فعالیت خود را با کلیپ های طنز  در اینستاگرام شروع کرد. که این کلیپ ها بسیار بازتاب خوبی داشت. خانم علیکاهی توانست در مدت کوتاه دوستان زیادی را برایی خودش در فضای مجازی پیدا کند. برای بیشتر آشنا شدن این بلاگر با ما در همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی نگین علیکاهی؛ بلاگر اینستاگرام
بیوگرافی نگین علیکاهی؛ بلاگر اینستاگرام

بیوگرافی نگین علیگاهی

نگین علیکاهی در دوم دی هزار و سیصد و هفتاد و هشت (به عدد 1378) در شهر تهران می باشد. خانم نگین علیکاهی در برنامه محبوب و کاربردی اینستاگرام بسیار فعالیت خوبی دارد. این بلاگر محبوب و زیبا همیشه به دوستان و هواداران خودش انگیزه می دهد و همین باعث پیشرفت کاری خانم علیکاهی است. خانم نگین یکی از کار آفرینان برای کسب کار به صورت آنلاین است. خانم نگین علیکاهی توانست در نهایت به یکی از موفق ترین بلاگر های ایرانی تبدیل بشود و دنبال کننده های زیادی به دست آورد.

بیوگرافی محسن تنابنده؛ بازیگر و کارگردان ایرانی

علایق نگین علیگاهی

نگین به ورزش کردن علاقه خاصی دارد و به زیبای اندام خود اهمیت می دهد. نقاشی کردن از دیگر علایق خانم علیکاهی است. نگین محتوا پیج اینستاگرامی خود را به شکل های مختلف درست می کند. خانم علیکاهی از رنگ های مختلف به رنگ صورتی بیشتر تمایز خاطر دارد. برای اطلاع از فعالیت های خانم علیکاهی به انتهای همین مطلب از مجله بت کلونی مراجعه کنید.

بیوگرافی نگین علیکاهی؛ بلاگر اینستاگرام

نگین علیگاهی در شبکه اینستاگرام

نگین در فضای مجازی اینستاگرام صفحه شخصی دارد. خانم علیکاهی در شبگه اینستاگرام کلیپ های طنز و انگیزشی را منتشر می کند. نگین برای فالوورهای که در اینستاگرام دارد کارآفرینی می کند. همین کار نگین باعث شد که به تعداد دوستانش هرروز اضافه شود. این بلاگر به خاطر درک بالای که نسبت به جوانان دارد با دیگر بلاکر ها فرق دارد و دوست ندارد که فقط خودش از این کار درآمد زدایی کند. از نگین علیکاهی به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین بلاگر های جوان برنامه اینستاگرام یاد می شود. او الگوی جوانان بسیار زیادی در کشور ایران می باشد. در صورتی که شما می خواهید با تصاویر و زندگی شخصی نگین بیش تر با خبر شوید می توانید نام Negin Alikahi را در فضای جست و جو کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا