بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی نیکا فلاحی دختر زیبای اینستاگرام

نامزد نیکا فلاحی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نیکا فلاحی دختر زیبای ایران می باشد که در سال های اخیر با عمل های زیبایی به شهرت رسیده و هم اکنون از محبوبیت بالایی در میان جوانان برخوردار است. او به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های اخیر ایران در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام و یوتیوب می باشد. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی شخصی، حواشی و علایق این دختر زیبای ایرانی و همسرش بیشتر آشنا شوید.

معتبرترین سایت

بیوگرافی نیکا فلاحی دختر زیبای اینستاگرام

بیوگرافی نیکا فلاحی

نیکا فلاحی بلاگر شناخته شده ایران در تاریخ 4 شهریور سال 1381 به دنیا آمد و تا به امروز طرفداران زیادی را به دست آورده است. نیکا با منتشر کردن تصاویر شخصی و جنجالی خودش در اینستاگرام موفق شد به شهرت قابل توجهی در میان جوانان برسد.

کلیپ های نیکا فلاحی

نیکا از چند سال گذشته فعالیت خودش را در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام آغاز کرد. او با ساخت کلیپ های طنز و جنجالی به موفقیت بزرگی رسید. نیکا بعد از حضور در اینستاگرام به شهرت بسیار زیادی دست یافت. به طوری که بسیاری از مردم او را با نام آوین می شناسند.

مهاجرت نیکا فلاحی

این دختر موفق و محبوب برای فعالیت آزادانه در فضای مجازی ایران را برای همیشه به مقصد ترکیه ترک کرد. او در این سفر با محمد روشن فکر همراه بود. نیکا بعد از مهاجرت به کشور ترکیه با افراد مشهور زیادی همکاری کرد.

نیکا فلاحی و محمد روشن فکر

همان طور که می دانید نیکا به همراه محمد روشن فکر مهاجرت کرد. در واقع این دو رابطه نزدیکی و صمیمانه ای با هم داشتند. اما زندگی آن ها به ازدواج ختم نشد و مدتی بعد از مهاجرت به کشور ترکیه از هم دیگر جدا شدند.

نامزد نیکا فلاحی کیست؟

نیکا این روز ها با بلاگر شناخته شده ایران یعنی امیر روز رابطه دارد. با این وجود به نظر می رسد رابطه امیر و نیکا بیش تر برای جذب طرفدار باشد.

اینستاگرام نیکا فلاحی

نیکا در سال های اخیر حضور فعالی در اینستاگرام داشت. او با ساخت کلیپ های طنز فعالیت خودش را به صورت حرفه ای به عنوان یک بلاگر در این برنامه کاربردی آغاز کرد. شمار افرادی که پیج اینستاگرام این چهره محبوب را در پلتفرم اینستاگرام دنبال می کنند بسیار زیاد می باشد.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا