بیوگرافی

انور سعید یاران؛ مدلینگ مشهور ترکیه

راز شهرت انور سعید یاران

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

انور سعید یاران یکی از مدلینگ های برتر ترکیه ای است. او در رشته مدیریت ورزشی از دانشگاه هالیچ استانبول در مقطع کارشناسی تحصیل کرد. از اوج جوانی نیز وارد حرفه بازیگری شد و با نقش آفرینی در سریال خواهران و برادران به اوج شهرت رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی انور سعید یاران بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی

انور سعید یاران یکی از مدلینگ های کشور ترکیه در 13 ژانویه در سال 1996 در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمد. او در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد و یک خواهر دارد.

حرفه مدلینگ

از سال 2016 به صورت حرفه ای وارد حرفه مدلینگ شد و در تبلیغات برندها شرکت کرد و حضور فعالی در بیلبوردها داشت. در همان سال بود که به عنوان بهترین مدل مرد در کشور خود انتخاب شد.

حرفه بازیگری

انور سعید در کنار حرفه مدلینگ به بازیگری نیز می پرداخت. ایشان در همان سال 2017 بود که با نقش آفرینی در مجموعه پاشو بریم در نقش برک موفق شد جلوی دوربین برود. او توانست در کنار هنرمندان پیشکسوت مانند ارکان سور، مهتاب بایری و اوفوک اوزگان ایفای نقش کند. دو سال بعد برای بازی در مجموعه وصلت دعوت به کار شد. او در این سریال افتخار این را داشت که در کنار بازیگرانی چون باران بولوکباشی، پلین اولوکسار، مهمت اوزگور، کادیر دوغلو و دوریم اوزکان بازی کند.

انور سعید یاران
انور سعید یاران؛ مدلینگ مشهور ترکیه

زندگی خصوصی

انور سعید یاران با بازیگر مجموعه خواهران و برادران در نقش آسیه با نام سو بورجو یازقی وارد دوستی و رابطه عاشقانه شده است. اما تاکنون خبری مبنی برای ازدواج از او درج نشده است.

شهرت و افتخارات

در بیست و پنج سالگی با نقش آفرینی در مجموعه خواهران و برادران در نقش دوروک به اوج شهرت رسید. در سال 2022 ایشان به عنوان بهترین زوج مجموعه تلویزیونی در چهل و هشتمین دوره، جایزه پروانه طلایی کسب کرد.

ورزش

این هنرمند به ورزش خیلی اهمیت می دهد زیرا این را می داند که ارتباط مستقیم با تناسب اندام دارد. حداقل سه روز در هفته برنامه ورزش دارد. در تایم روزانه پیاده روی دارد و به دویدن اهمیت بیشتر می دهد. از نظر تغذیه نیز روزانه بلغور جو دوسر و چای سبز مصرف می کند. کره بادام زمینی در برنامه روزانه خود دارد و سعی می کند از شیرینیجات تا می تواند، استفاده نکند.

بازی شطرنج

از دوران کودکی به بازی شطرنج علاقه داشت و از همان زمان به بعد به صورت حرفه ای این بازی را ادامه داد. قهرمان جهان در شطرنج با نام مگنوس کارلسن را بسیار دوست دارد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا