بیوگرافی

بیوگرافی پردیس احمدیه؛ بازیگرجوان ایرانی

زندگی شخصی پردیس احمدیه

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پردیس احمدیه بازیگر جوان و مشهور این روز های ایران است که تا امروز در فیلم ها و سریال های زیادی ایفای نقش کرده است. پردیس این روز ها به دلیل بازی در نقش ساحل سریال پوست شیر شناخته می شود. خانم احمدیه سریال های مشهور زیادی دارد. او با توجه به سن کمی که دارد طرفداران بی شماری برای خودش به دست آورده است. برای آشنایی با بیوگرافی و زندگی شخصی پردیس احمدیه با مجله ی بت کلونی همراه شوید.

بیوگرافی پردیس احمدیه
بیوگرافی پردیس احمدیه

پیش بینی آنلاین فوتبال

زندگی نامه ی پردیس احمدیه

پردیس در تاریخ هشتم تیر ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و یک در شهر تهران به دنیا آمد. خانم احمدیه برای تحصیل در دانشگاه رشته ی موسیقی را انتخاب کرد. او توانست مدرک موسیقی خودش را در دانشگاه استان گیلان بگیرد و در این زمینه هم موفق باشد. پردیس اصالتی ترک و مشهدی دارد و فرزند دوم خانواده ی خودش است. خانم احمدیه یک خواهر بزرگ تر از خودش به نام پارمیس دارد. برای آشنایی با فیلم ها و سریال های پردیس ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

فیلم ها و سریال های پردیس

پردیس در فیلم ها و سریال های محبوب زیادی بازی کرده است. این فیلم ها عبارت هستند از پوست شیر، لاک قرمز، نوبت لیلی، مجبوریم، مقلد شیطان، خفگی، خانه ی دختر، سرکوب، یادآوری و غیره. این فیلم ها و سریال ها شهرت زیادی دارند و پردیس به خوبی در میان آن ها می درخشد. در کل پردیس بازیگر بسیار با استعدادی است و نقش های خودش را به خوبی ایفا می کند. او در تمام فیلم هایش به خوبی از عهده ی نقش های سخت برآمده است.

پردیس در نقش ساحل

پردیس این روز ها به خاطر ایفای نقش ساحل در سریال پوست شیر شناخته می شود. ساحل دختری جوان است و فردی روانی او را می دزدد. در کل سریال پلیس و پدر و مادرش به دنبال او می گردند. خانم احمدیه این نقش را خیلی باور پذیر بازی کرده است. هرکسی که این فیلم را می بیند حس می کند واقعی است و دلش به حال ساحل می سوزد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا