بیوگرافی

پردیس پورعابدینی؛ بازیگر جوان ایرانی

شهرت پردیس پورعابدینی با آقازاده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پردیس پورعابدینی بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون ایران است. او برای آموزش در کلاس های بازیگری شرکت کرد. کار خود را با بازی در نمایش های تئاتر آغاز کرده است. با نقش آفرینی در فیلمی کوتاه جلوی دوربین رفت و با بازی در سریال خانگی آقازاده به شهرت رسید. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های زندگی این هنرمند جوان بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی

پردیس پورعابدینی در فروردین ماه 1379 در تهران متولد شد. از کودکی رویای بازیگری داشت و در همان دوران نوجوانی با دیدن فیلم هامون، عاشق این حرفه شد. در هجده سالگی در کلاس های بازیگری ثبت نام کرد و زیر نظر استاد مسعود کیمیمایی آموزش دید. چندین نمایش در تئاتر اجرا کرد و تجربیات بسیاری نیز کسب کرد.

شهرت

پردیس پورعابدینی زمانی که در نمایش های تئاتر به کارگردانی خانم ادبی بازی می کرد. آقای بهرنگ توفیقی با دیدن نمایش آن ها ایشان را برای بازیگری دعوت به کار کرد. در ابتدا از ایشان تست گرفت. در سال های گذشته برای بازی در سریال آقازده در نقش راضیه انتخاب شد. ایشان با ایفای نقش در این سریال به اوج شهرت رسید.

پردیس پورعابدینی
بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون

سختی بازی در سریال آقازاده

نقشی راضیه بسیار نقش سخت و سنگینی بود. از طرف نقش مانلی و از طرفی نقش راضیه را باید اجرا می کرد. این کار را برای او بسیار پیچیده کرده بود. از نظر خانم پردیس پورعابدینی بازیگری به نحو احسن خیلی بهتر از شهرت است. همیشه دوست دارد برای نقشی که به او محول می شود، اجرای خوبی داشته باشد. به شهرت رسیدن باعث دور شدن از بهترین اجرا در بازیگری می شود.

افتخارات

پردیس پورعابدینی در سال 1401 سمرغ بلورین برای فیلم غریب به عنوان بهترین بازی نقش اول زن را از جشنواره چهل و یکم جشنواره فجر دریافت کرد. در این فیلم هنرمندانی چون مهران احمدی، سامیه لک، بابک حمیدیان و رحیم نوروزی بازی کرده بودند.

شخصیت آرام

این هنرمند ما شخصیت بسیار آرامی دارد و با فضای مجازی برای مطرح شدن و تبلیغ خودش موافق نیست. ایشان در مصاحبه ای بیان کرد که بعضی بازیگران با فعالیت در فضای مجازی به شهرت رسیدند. آنها در فضای مجازی فعالیت هایی جهت مطرح کردن خودشان داشتند. البته ایشان به همه بازیگران چه افرادی که جدید هستند و چه پیشکسوتان احترام می گذارد. در جایی نیز می گوید هر کسی خودش مختار است که برای مطرح شدن و شهرت در فضای مجازی فعالیت کند یا نکند. ایشان این مسیر را برای شهرت یک بازیگر نمی پسندد.

زندگی شخصی

پردیس پورعابدینی تاکنون ازدواج نکرده اند و مجرد می باشند. البته ایشان با ازدواج و فرزند آوردن بسیار موافق هستند. اما همیشه گفته که هر چیزی به وقت خود انجام می شود. این هنرمند ما از کودکی آرزوی بازیگری داشته است. با بازی خود در سریال آقازاده، این رویا برایش برآورده شده است. همیشه دوست دارد در این مسیری که قرار گرفته پرشد کند. البته نه با عجله، بلکه بیشتر می خواهد که با آرامش جلو برود.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا