بیوگرافی

بیوگرافی پریناز ایزدیار؛ بازیگر محبوب ایرانی

آشنایی با زندگی شخصی و آثار پریناز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پریناز ایزدیار بازیگر محبوب ایرانی در 8 شهریور ماه 1364 درشهر بابل متولد شد. پدر پریناز اهل ساری و مادرش اهل بابل است و پزیناز به زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. حانم ایزدیاز تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و لیسانس خود را در رشته گرافیک اخذ نمود. پریناز در سال 1385 برای فیلم سینمایی یک مرد و یک شهر تست بازیگری داد و مورد توجه قرار گرفت. برای آشنایی با زندگی نامه ی پریناز ایزدیار و بررسی آثار سینمایی و تلویزیونی او با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی پریناز ایزدیار
بیوگرافی پریناز ایزدیار

زندگی نامه پریناز ایزدیار

پریناز درسال 1388 در تله فیلم ماه در سایه به کارکردانی سعید ابراهیم فر ایفای نقش کرد. خانم پریناز با اجرای این نقش مورد توجه مردم و متتقدان قرار گرفت. ایزدیار با کارگردان های زیادی مانند مسعود آب پرور، علیرضا امینی و سعید ابراهیمی فر همکاری داشت. پریناز در نمایش خوانی همراه با کامران تفتی در سفر به نهایت دور ایفای نقش کرد و درآمد این کار را برای کودکان سزطانی در موسسه محک اهدا نمود. برای آشنایی با فیلم ها و سریال های پریناز ما را همراهی کنید.

آثار پریناز در سینما،تلویزیون و تئاتر

پریناز در فیلم سینمایی یک مرد یک شهر، ورود آقایان ممنوع، درامتداد شهر، تابستان داغ، مغز استخوان، یک روز بخصوص، این سیب هم برای تو، سرخ پوست و غیره ایفای نقش کرده است. خانم ایزدیار سریال زمانه به کارگردانی حسن فتحی، پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی علیرضا افخمی ایفای نقش کرد. پریناز در تئاتر هم فرد موفقی بود و در تئاتر بینوایان، یک کیک کوچولو و غیره بازی کرده است. پریناز در تله فیلم های زیادی از جمله زنده به گور، گور به گور، فال قهوه و غیره ایفای نقش کرده است.

افتخارات پریناز ایزیار

پریناز در سال 1397-1398 بهترین بازیگر نقش زن در فیلم ویلایی ها شده است. درسال 1395 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن، درسال 1396 در جشواره فیلم داکا بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم تابستان داغ شده است. برای اطلاع از فعالیت های خانم ایزدیار در اینستاگرام با ما همراه باشید.

پریناز ایزدیار در اینستاگرام

پریناز در صفحه مجازی اکانت دارد. شمار زیادی از مردم پیج او رادنبال می کنند و برایش کامنت های خوب و مثبتی می گذارند. برای دیدن عکس ها و مطالب او می توانید پیج خانم ایزدیار را در اینستاگرام دنبال کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا