بیوگرافی

بیوگرافی پارمیدا ممقانی؛ بلاگر و مدلینگ اینستاگرام

همسر پارمیدا ممقانی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

امروزه بیشتر افراد با بلاگرهایی که در اینستاگرام به عنوان مدل در حال فعالیت هستند، آشنا هستیم. این افراد روز به روز بیشتر در فضای مجازی فعالیت می کنند. به دلیل فعالیت و کسب پول بسیار به شهرت و معروف شدن نیز می رساند. یکی از این افراد می تواند پارمیدا ممقانی باشد. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی پارمیدا ممقانی بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی پارمیدا ممقانی

این بلاگر در اسفند 1372 در تهران به دنیا آمد. ایشان در رشته مهندسی پزشکی فارغ التحصیل شد. او در ابتدا در اینستاگرام تولید محتوا می کرد و بدین ترتیب توانست دنبال کنندگان زیادی را جذب پیج خود کند. این خود باعث شد تا بتواند برای پیج خود تبلیغات بگیرد. با شناخته شدن بیشتر او توسط برندهای زیادی که به او تبلیغات می دادند، خود باعث شد تا او تبدیل به یک مدل شود. بعد از آن تصمیم گرفت به همین صورت در یوتیوب نیز فعالیت کند.

پارمیدا ممقانی
بیوگرافی پارمیدا ممقانی؛ بلاگر و مدلینگ اینستاگرام

تبلیغات اختصاصی برای برند

پارمیدا با بعضی از برندها به صورت اختصاص کار می کند و فقط مدل مخصوص آن ها می شود. به عنوان مثال برای برند فشن نوا به عنوان یک مدل اختصاص همکاری می کند و محصولات آنها را تبلیغات می کند و مردم براساس تبلیغات وی خرید می نمایند. در حقیقت او یک اینفلوئنسر نیز می باشد. زیرا شخص وی با تلیغات خود روی افراد تاثیر بسزایی می گذارد و باعث خرید بیشتر مردم می شود.

بیوگرافی مهشید بیوتی؛ بلاگر محبوب ایرانی

پیج اینستاگرام

پیج وی بالای 1.5 میلیون نفر دنبال کننده دارد و با گرفتن تیک آبی اعتبار صفحه ایشان را تایید می کند. او در این صفحه تصاویر و ویدیوهای زیادی از خود را به اشتراک می گذارد. روزانه تبلیغات بسیاری از برندها را در آنجا قرار می دهد. البته ایشان سعی می کند تصاویری نیز از زندگی شخصی خود را به صورت استوری قرار دهد. در بخش هایلات ها نیز می تواند فهمید که با کدام برندها در حال همکاری می باشد.

فعالیت با برندهای مختلف

پارمیدا با برندهای مختلفی در حال فعالیت است. به عنوان مثال می تواند به برند اگو که یک برند انگلیسی است اشاره کرد. این برند اگو در زمینه پوشاک و کیف و کفش در حال فعالیت است. همچنین او با برند کت واک کانکشن در حال فعالیت می باشد. این برند نیز در زمینه پوشاک کار می کند. یکی دیگر از برندهای دیگر برند بلا برنت است که این برند هم در زمینه پوشاک می باشد و از پارمیدا به عنوان مدل نیز استفاده می کند. با برند فشن نوا به صورت اختصاصی کار می کند.  یکی دیگر از برندها که به صورت اختصاصی با آن کار می کند می تواند برند ترندیول در ترکیه باشد. این برندها همه باعث معروفیت وی شده اند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا