بیوگرافی

بیوگرافی پارمیس زند؛ گریمور سینما و تلویزیون

زندگی شخصی پارمیس زند

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پارمیس زند یکی از چهره پردازان کشور ایران است. پارمیس گریمور سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است که در حرفه خود بسیار کوشا و تواناست. خانم زند در بیشتر کارهای سینمایی و تلویزیونی به عنوان گریمور حضور پر رنگی داشت و گریم های زیبایی را برای بازیگران انجام می داد. خانم زند همسر بازیگر معروف و مشهور سینما و تلویزیون برزو ارجمند است. در ادامه مطلب مجله بت کلونی شما کاربران با بیوگرافی و زندگی شخصی پارمیس زند بیشتر آشنا می شوید.

بیوگرافی پارمیس زند
بیوگرافی پارمیس زند

بیوگرافی پارمیس زند

پارمیس زند متولد بیست خرداد هزار و سیصد و پنجاه و سه در تهران چهره پرداز سینما، تلویزیون و تئاتر است. خانم زند تحصیلات خود را در کارشناسی تئاتر گذراند و یکی از موفق ترین ها در حوزه ی گریم و چهره پردازی است.

زندگی شخصی پارمیس زند

خانم زند مدت ها بود که در خارج از کشور زندگی می کرد با دیداری که از دوستان خود به عمل آورد با هم دانشگاهی خود برزو ارجمند روبه رو شد. این ثمره آشنایی مجدد پارمیس به ازدواج ختم شد. خانم زند با آقای برزو ارجمند درشهریور هزار و سیصد و هشتاد ودو ازدواج کرد و حاصل این ازدواج زیبا پسری به نام جانیار است. فعالیت پارمیس به عنوان گریمور در فیلم سیاوش به کارگردانی سامان مقدم بود که در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت بود. خانم زند در فیلم آب و آتش نیز به عنوان طراح لباس و صحنه حضور داشت.

چهر پردازی در فیلم ها

پارمیس گریمور فیلم های زیادی بود. فیلم های سینمایی عشق شیشه ای، عزیزم من کوک نیستم، دیشب باباتو دیدم، شام آخر و آفساید از گریم های خانم زند است که به روی بازیگران انجام داد. ستاره ها و محیا از دیگر کارهای گریمور پارمیس به شمار می آید. مهم ترین آثار گریموری خانم زند در فیلم سینمایی آفساید و محیا است.

حواشی پارمیس زند

بیشتر هنرمندان معروف و مشهور در دنیای بازیگری حاشیه های را در بر دارند که پارمیس نیز از این حواشی ها به دور نماند. مهاجرت پارمیس به خارج از کشور و منتشر شدن عکس های او در اینستاگرام حاشیه های را در فضای مجازی به وجود آورد.  روسری برداشتن از سر برای حمایت کردن مهسا امینی از دیگر حاشیه های پارمیس به شمار می آید. خانم پارمیس به اتفاق همسر و پسرش برای همیشه به یکی از کشورهای خارجی مهاجرت کردند و برای همیشه با سینما و تلویزیون و تئاتر ایران خدا حافظی کردند.

پارمیس زند در اینستاگرام

پارمیس در اینستاگرام صفحه شخصی دارد که دنبال کنندگان زیادی را به همراه دارد. خانم زند پست ها و عکس های را از زندگی شخصی خود را در اینستاگرام منتشر می کند. تمام عکس و پست ها لایک زیادی می خورند و از برخی از دوستان و آشنایان کامنت های نیز دریافت می کند. اغلب عکس ها و فیلم های پارمیس در اینستاگرام بازتاب های زیادی دارد. شما نیز می توانید که پیج اینستاگرام خانم زند را فالو کنید و از نزدیک فیلم ها و عکس های او را ببینید. اینستاگرام خانم پارمیس بازخورد های زیادی دارد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا