بیوگرافی

بیوگرافی پندار اکبری؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

سریال های پندار اکبری

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پندار اکبری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پندار فعالیت هنری خود را وقتی فقط دو سال بیشتر نداشت با بازی در سریال طالب به کارگردانی عبدالرضا اکبری شروع کرد. آقای اکبری از سریال طالب چیزی به یاد ندارد و فقط حضورش را در سریال می داند. پندار در کلاس های بازیگری سپیدار فیلم زیرنظر پدرش آقای عبدالرضا اکبری و خانم فریبا متخصص به صورت حرفه ای کار بازیگری خود را گذراند. آقای اکبری در سال هزار و سیصد و هفتاد و پنج در نوجوانی در دو سریال به نام های تلاش، و زمزمه محبت به ایفای نقش پرداخت. درادامه همین مطلب در مجله بت کلونی با بیوگرافی و زندگی شخصی و فیلم و سریال های پندار اکبری بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی پندار اکبری
بیوگرافی پندار اکبری

بیوگرافی پنداراکبری

پندار اکبری متولد چهاردهم آذر هزار و سیصد و شصت و یک درتهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. پندار دیپلم عکاسی دارد و فوق دیپلم فیلمسازی و کارشناس بازیگری دارد. و یکی ازعکاسان بسیار خوب در کشور و حیطه کاری خود به شمارمی آید. پدر آقای اکبری عبدالرضا از بازیگران به نام سینما و تلویزیون ایران است که آثار زیبایی را از خود در کارنامه هنریش بر جا گذاشت. مادر آقای اکبری خانه دار است و تنها یک برادر به نام عرفان دارد. پنجمین خورشید از کارهای خوب  به چشم آمدی پندار است و با بازی در سریال فاصله ها در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه به شهرت رسید. آقای اکبری با بازی در معراجی ها حضور موفقی را تجربه کرد و در کارنامه هنری خود ثبت کرد.

فعالیت های پندار اکبری

پندار علاوه بر بازیگری در عکاسی نیز فعالیت دارد. همچنین آقای اکبری کار تدوین  چهار سریال را نیز به خوبی انجام داد. پندار دوست دارد که نمایشگاهی بزند و از کارهای عکاسی خود را به نمایش بگذارد. آقای اکبری عکاسی را هنر دوم خود می داند و از عکاسی درآمد زدایی نیزدارد.

سریال های پندار اکبری

آقای اکبری در سریال های تلاش، نوعروس، طفلان مسلم، بوی غریب پاییز، سراب، نفوذ، نیاز بازی خوبی را از خود نشان داد. بازی زیبای پندار در گاندو بسیار دل نشین و ستودنی است. سریال ایراندخت و ستارخان از دیگر کارهای زیبای پندار به شمار می آیند. سریال فاصله ها نیز یکی دیگر از کارهای خوب آقای اکبری محسوب می شود.

پندار اکبری در سینما

پندار در فیلم های سینمایی معراجی ها، و مسئله مهین، مشگل ملیحه نیز به خوبی به ایفای نقش پرداخت. آقای اکبری در فیلم های تلویزیونی نیز بسیار پر کار بود. بازی او در فیلم تلویزیونی لبخندخدا، تتشنج، فریاد سکوت، جان و مرجان نیز ارزشمندبود و مورد توجه مخاطبان تلویزیونی واقع گردید.

کارگردانی پندار اکبری

آقای اکبری کارگردانی فیلم های کوتاه  کاروان کلیپ، گمان، جاده فرعی، و خارج از سریویس را نیز به خوبی انجام داد و در کارگردانی نیز مهارت خوبی را از خود نشان داد.

پندار اکبری در اینستاگرام

آقای اکبری در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. پندار در اکانت اینستاگرام خودش فیلم و عکس های را به اشتراک می گذارد. پندار در مدت فعالیت سینمایی خود توانست هوادارانی را برای خود به دست آورد. پست و استوری های آقای اکبری در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. پندار از برخی از دوستان و یاران خود کامنت های زیادی را دریافت می کند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا