بیوگرافی

سرخیو راموس کیست؟

معرفی مدافع تنومند فوتبال

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

سرخیو راموس گارسیا یا همان سرخیو راموس،بازیکن حال حاظر فوتبال در 30 مارس 1986 در سویا اسپانیا متولد شد. ویژگی خشن بودن و قدرت رهبری، او را از هر کاپیتان دیگری متمایز کرده است.

تیم های سرجیو راموس

راموس با شماره 4، نقش مدافع میانی را در تیم های خود داشت. او تا به حال در سویا اسپاینا، رئال مادرید اسپانیا، پاریس سنت ژرمن فرانسه و تیم ملی اسپانیا مشغول است. او فوتبال خود را تیم سویا شروع کرد و بعد از درخشش، نهایتا در سال 2005 با قراردادی به ارزش 56 میلیون یورو به تیم رئال مادرید پیوست. 16 فصل پیاپی را در مادرید گذراند که 6 فصل هم  کاپیتان این باشگاه بود. سپس با مصدومیت های پیاپی و افت عملکردش، در پایان قرار داد خود مجبور به ترک این باشگاه و انتقال به فرانسه شد. وی دو فصل را در تیم پاریس سنت ژرمن تا کنون گذرانده است و عملکرد نسبتا ضعیفی را بر جای گذاشته است.

جام ها و افتخارات سرجیو راموس

راموس با رئال مادرید تواسنت 22 جام که شامل 5 قهرمانی لالیگا و 4 قهرمانی در چمپیونز لیگ است را کسب کند. او همچنین با تیم پاریس، یک بار قهرمان لیگ 1 فرانسه و جام حذفی آن کشور شده است. در تیم ملی اسپانیا هم قهرمانی هایی شامل قهرمانی جام جهانی در سال 2010 و قهرمانی هایی در یورو شده است.

افتخارات فردی سرجیو راموس

 از افتخارات فردی او، میتوان به حضور در تیم منتخب سال فیفا به طور متوالی در سال های 2011 تا 2016 نام برد. راموس تا به حال 180 بازی ملی برای اسپانیا به میدان رفت که از این نظر رکورد دار است.

راموس در تیم ملی اسپانیا

او ابتدا کار خود را در زمینه ملی، با بازی در تیم زیر 19 سال اسپانیا شروع کرد. سپس با درخشش خود رد سن 18 سالگی برای تیم بزرگسالان این کشور به میدان رفت و تبدیل به جوان ترین بازیکن این کشور تبدیل شد. او در تمی ملی اسپانیا شماره 15 را بر تن میکند.

راموس نقش اصلی در قهرمانی اسپانیا در جام جهانی سال 2010، در نقش مدافع راست داشت.

وی با بازی ها متوالی خود در این کشور توانست در نهایت رکورد بیشترین بازی که مربوط به دروازه بان بزرگ این کشور یعنی ایکر کاسیساس با 168 بازی بود را بشکند و این رکورد را با 180 بازی متعلق به خود کند. البته او اکنون به دلیل افت کیفیت، توسط لوئیز انریکه به جام جهانی 2022 قطر دعوت نشد و نتواسنت رکورد خود را ارتقا بدهد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا