بیوگرافی

بیوگرافی ربکا قادری؛ مدلینگ مشهور ترک

نامزد ربکا قادری کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ربکا قادری مدل و طراح لباس های ایرانی است. او در رشته طراحی لباس و مد در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است. حرفه مدلینگ را از سنین کم آغاز نمود و در حال حاضر در ترکیه ساکن است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های زندگی ربکا قادری بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی ربکا قادری

ایشان یکی از طراحان لباس و مد در تهران می باشند که در سال 1377 به دنیا آمده است. او دو خواهر و یک برادر که از خود او بزرگتر می باشند، دارد. از سیزده سالگی با ژست های مختلف، تصاویری از خود در فضای مجازی منتشر می کرد. این خود باعث شد تا بتواند وارد حرفه مدلینگ شود. کار خود را با مدل آرایشی شروع کرد، سپس با مزون های مختلف ایرانی همکاری نمود و باعث شد تا چهره او شناخته تر از قبل شود. با معروف شدن توانست برای فعالیت بیشتر در این حرفه به خارج از ایران سفر نماید.

ربکا قادری
بیوگرافی ربکا قادری؛ از مدلینگ تا طراحی

ساکن ترکیه

ربکا قادری بیشتر دوست داشت تا فعالیت مدلینگ خود را در عرصه بین المللی توسعه دهد، به همین دلیل در بیست و یک سالگی به ترکیه مهاجرت کرد و در حال حاضر ساکن استانبول می باشد. در آنجا تاکنون سعی کرده که بهترین مدلینگ زن باشد.

طراحی

در کنار حرفه مدلینگ سعی داشت تا در زمینه طراحی نیز فعالیت داشته باشد، به همین دلیل برند خود با نام ربکا قادری کالکشن را راه اندازی کرد. این شرکت بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفت.

زندگی خصوصی

ایشان تاکنون ازدواج نکردند، اما مدتی است که با خبر شده ایم با ارتا میر که یکی از خوانندگان معروف ترکیه می باشد وارد رابطه دوستانه شده اند و اکنون نامزد هستند. ارتا میر در حال حاضر در گروه وانتونز خوانندگی می کند.

علایق

ربکا در کنار حرفه اصلی خود که مدلینگ و طراحی می باشد به ماشین های مسابقه علاقه بسیاری دارد. دوست دارد روزی خودش نیز در این مسابقات ماشین سواری شرکت کند. البته ایشان به جواهرات نیز علاقه بسیاری دارد. یکی از اهداف او نیز همکاری با برندهای جهانی مانند گوچی و پرادو است. همیشه دوست داشته است که بتواند برنده شرکت مخصوص خود را در عرصه بین المللی مطرح نماید.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا