بیوگرافیسبک زندگیموسیقی

بیوگرافی ساسی مانکن خواننده ایرانی

حواشی و شایعات ساسی مانکن

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

در دهه 60 خوانندگان بزرگی در ایران متولد شدند. ساسی مانکن یکی از مشهورترین خوانندگان ایران در سال های گذشته می باشد که با ساخت آهنگ های جنجالی طرفداران زیادی را به دست آورده است. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی شخصی، حواشی و ناگفته های این خواننده شناخته شده ایرانی بیشتر آشنا شوید.

معتبرترین سایت

بیوگرافی ساسی مانکن خواننده ایرانی

ساسی مانکن کیست؟

ساسان حیدری با نام هنری ساسی مانکن در تاریخ 20 آبان 1367 در اهواز به دنیا آمد. ساسی از همان کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت. خوانندگی را برای آینده خودش انتخاب کرد و امروزه به یکی از خوانندگان بزرگ و پر حاشیه ایران تبدیل شده است.

تحصیلات ساسی مانکن

ساسان حیدری در رشته مهندسی کامپیوتر تحصیل کرده است. اما علاقه ای به این رشته نداشت و تحصیلاتش را ناتمام رها کرد.

موسیقی ساسی مانکن

ساسی فعالیت خودش را در زمینه خوانندگی از سال 1383 به صورت آغاز کرد. نخستین آهنگ او داف نام داشت که شمار قابل توجهی طرفدار آن بودند. ساسی تا به امروز با خوانندگان و هنرمندان زیادی همکاری داشته است که از مهمترین آن ها می توان به حضور الکسیس تگزاس در آهنگ تهران، توکیو اشاره کرد.

شهرت با حسین مخته

ساسان در همان ابتدا با همکاری حسین مخته چند آهنگ با کیفیت منتشر کرد. در واقع شهرت ساسی بعد از همکاری با حسین مخته رقم خورد.

بازداشت ساسی مانکن

همانطور که می دانید خوانندگان شناخته شده امروزی، در گذشته به صورت زیر زمینی فعالیت می کردند. ساسی به خاطر خواندن آهنگ های سیاسی و جنجالی چندین بار بازداشت شد.

مهاجرت ساسان حیدری

ساسی بعد از این که بارها و بارها دستگیر شد سرانجام در سال 1390 ایران را به مقصد مالزی ترک کرد و هم اکنون در کشور ایالات متحده آمریکا سکونت دارد.

نامزد ساسی

ساسی به تازگی با دختری به نام بیتا ازدواج کرده است. نکته جالب توجه درباره مراسم ازدواج او حضور بازیگران شناخته ایران یعنی برزو ارجمند و احسان کرمی بود. این اتفاق حواشی و شایعات بسیار زیادی را درباره این دو چهره محبوب ایجاد کرد.

ساسی و الکسیس تگزاس

ساسان حیدری در سال 1399 با ساخت آهنگ تهران، توکیو یک آهنگ جنجالی دیگر منتشر کرد. در این ویدئو آهنگ پورن استار محبوب الکسیس تگزاس نیز حضور داشت. به همین خاطر اغلب مردم جهان آن موسیقی را گوش دادند و ساسی به محبوبیت بیشتری در میان مردم رسید.

در پی این اتفاقات افرادی که با ساسی در ساخت این آهنگ همکاری داشتند پس از شناسایی در ایران بازداشت شدند و روانه زندان شدند.

متن آهنگ تهران، توکیو

برو بالا اومده ساسی حالا
یوکویادا، بیا دادا
آخ پی اتن پی اتن از تهران تا توکیو
من فقط تو رو دوست دارم، عزیزم، تو کیو؟
دوست داری منو؟ نه پس روانی تم، نفس
وقتی قر می دی وسط تنهایی
یه پا کایلی جنری واللهی
هون گون جون تایی
می گه چه هیکلی داری، واییی
تهران دافاشم گنگن، په شاخ نشو برو دایی
تو لیان شامپویی، آره، ما ولنجک پک و پاره
ببین دادا، من خیلی هایم تو چی؟
من همه جوره پایه م پ بشین
جا اینکه با من بحث کنی، برو سور و سات سلطانو بچین
آخ پی اتن پی اتن از تهران تا توکیو
من فقط تو رو دوست دارم، عزیزم، تو کیو؟
وای پی اتن پی اتن از تهران تا توکیو
من فقط تو رو دوست دارم، عزیزم، تو کیو؟ …

سایت شرطبندی ساسی مانکن

ساسان حیدری ملقب به ساسی تا به امروز بارها و بارها به تبلیغات سایت شرطبندی روی آورد. او در دوره ای مدیریت سایت شرطبندی حالا بت را برعهده داشت.

آدرس بدون فیلتر حالا بت

 

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا