بیوگرافی

بیوگرافی شقایق دلشاد؛ مدلینگ و بازیگر ایرانی

حواشی شقایق دلشاد

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شقایق دلشاد یکی از بازیگران و مدلینگ های فعال کشورمان است. او در ابتدا به طراحی لباس مشغول بود، بدون شرکت در دوره های آموزش بازیگری وارد این حرفه شد. در حال حاضر هم به عنوان یک بازیگر موفق و هم به عنوان یک مدل برتر در حال فعالیت است. در ادامه مطالب بهتر می بینیم که با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی شقایق دلشاد بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی شقایق دلشاد

این هنرمند ایرانی در 20 خردادماه 1367 در تهران به دنیا آمد. ایشان در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شد و پنج خواهر و دو برادر دارد. از کودکی به بازیگری علاقه مند بود. متاسفانه خانواده با حضور او در حرفه بازیگری بسیار مخالف بودند زیر در یک خانواده مذهبی بزرگ شده بود. پدرش در سازمان گوشت به شغل سلاخی گوسفند و گاو مشغول بود. همیشه از کودکی به همراه پدرش بود.

شقایق دلشاد
بیوگرافی شقایق دلشاد؛ مدلینگ و بازیگر ایرانی

دوره طراحی لباس و بازیگری

شقایق دلشاد بعد از ورود به دانشگاه تصمیم گرفت که در دوره های طراحی لباس ثبت نام نماید. او در این حرفه موفق شد تا مزونی راه بیاندازد و در آنجا فعالیت می کرد. بعد از مدتی در یک فراخوان بازیگری شرکت کرد. او در این فراخوان رتبه دوم را کسب کرد. ایشان با حضور در فیلم خواستار برای اولین تجربه موفق شد جلوی دوربین برود. این فیلم توسط شبکه ماهواره ام آی تیوی پخش شد. او در بیست و شش سالگی توانست در فیلم طلوع در شب به کارگردانی مجید مرادی بازی کند و بیشتر شناخته تر از قبل شود.

قاب تلویزیون

در سال 1394 با نقش آفرینی در مجموعه کیمیا برای اولین توانست وارد قاب تلویزیون شود. بعد از آن برای بازی در فیلم دختران افغان دعوت به کار شد. یکسال بعد نیز با ایفای نقش در سریال شهرزاد به اوج شهرت رسید و موفق شد. او در این مجموعه به عنوان پرستار شیرین در نقش شاهپسند بازی کرد.

حرفه مدلینگ

شقایق دلشاد به عنوان مدل آرایش و لباس و دیگر مسائل در حال فعالیت به عنوان مدلینگ می باشد البته ایشان فقط در ایران کار نمی کند. فعالیت ایشان به صورت گسترده در کشورهایی چون گرجستان، مالزی، ترکیه و … با حجاب می باشد.

ورزش

خانم شقایق برای حفظ تناسب اندام و سلامتی خود به ورزش بسیار اهمیت می دهد و به صورت حرفه ای آن را دنبال می کند. البته او در رشته های کیک بوکسینگ و موی تای نیز فعالیت بسیار جدی دارد. در تیم ملی نیز شرکت می کند. به دلایل آسیب هایی که دیده است سعی کرد از ورزش دور باشد. اما هم اکنون به صورت مربی در حال همکاری است.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا