بیوگرافی

بیوگرافی شهرام قائدی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

حضور شهرام قائدی در برنامه جوکر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی شهرام قائدی را در این مطلب برای شما کاربران می نویسیم. آقای شهرام قائدی بازیگر پر تجربه سینما و تلویزیون ایران محسوب می شود. شهرام قائدی با خودروی پلاک یازده وارد قاب تلویزیون شد و با بازی در سریال تلویزیونی بازگشت پرستو ها قدم به دنیای ریبای بازیگری گذاشت. و در عرصه بازیگری یکی ازموفق ترین بازیگران به شمار می آید. شهرام حرفه بازیگری را با شرکت کردن در کلاس های بازیگری امین تارخ گذراند. آقای قائدی در سریال پنجمین خورشید در کنار حمید گودرزی بازی خوبی را از خود نشان داد. شهرام با بازی در نمایش خانگی جوکر توانست نظر بسیاری از مخاطبان تلویزیونی را به خودش جلب کند. به طوری که می توان گفت در جوکر درخشش بالایی را در بازیگری از خود نشان داد.

هم اکنون با ما در مجله بت کلونی همراه باشید تا از بیوگرافی و زندگی شخصی شهرام قائدی بیش تر آگاه شوید.

بیوگرافی شهرام قائدی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران
بیوگرافی شهرام قائدی؛ بازیگر سینما و تلویزیون ایران

بیوگرافی شهرام قائدی

شهرام قائدی متولد اول شهریور هزار و سیصد و پنجاه و چهار در استان فارس است. آقای شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران می باشد. آقای قائدی از سال هزار و سیصد و شصت و نه به تهران نقل مکان می کند و زندگی هنری خود را شروع می کند. شهرام فرزند آخر است و اختلاف سنی بالایی را نسبت به پدر و مادر خود دارد. پدر شهرام از مالکان و زمین داران به نام شیراز است. در کارنامه هنری آقای قائدی فیلم و سریال های زیادی به چشم می خورد. تحصیلات آقای قائدی دیپلم می باشد.

مطالب مرتبط: آموزش کسب درآمد میلیونی از پرفکت مانی

زندگی شخصی شهرام قائدی

شهرام قائدی چند سالی است که با دختر دایی خود ازدواج کرده است. و حاصل این ازدواج یک دختر به نام سارینا است. سارینا دختر آقای قائدی در بیشتر وقت ها از بازی پدرش انتقاد می کند.

فیلم ها وسریال های شهرام قائدی

آقای قائدی در فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است. بازی شهرام در فیلم های سینمایی چارچنگولی، قاعده بازی، ناردون، قهرمانان کوچک، سکه، احضار شدگان، سرود تولد، آدم آهنی و مردها فرشته نسیتند نیز بسیار خوب و ستودنی بود. شهرام در سریال های تلویزیونی آقا و خانم سنگی، معمای شاه، بازی سرنوشت، زمانه ، چهارچرخ، در چشم باد، خاک سرخ و پنج کیلومتر تا بهشت نیز نقش به سزایی را داشت.

شهرام قائدی در طنز جوکر

آقای قائدی در جوکر یکی از بازیگرانی بود که از خود طنز زیادی را خلق کرد. و در کنار آقای هومن برق نورد در فصل دوم توانست لحظات شادی را برای مخاطبان تلویزیونی به وجود بی آورد. بازی شهرام به قدری جذاب و طنز آور بود که توانست برای خود در اینستاگرام هواداران زیادی را به دست آورد.

مطالب مرتبط: سایت بازی انفجار با درگاه مستقیم

اینستاگرام شهرام قائدی

شهرام بازیگر سینما و تلویزیون نیز در اینستاگرام صفحه شخصی دارد. آقای قائدی در اکانت شخصی خودش در اینستاگرام بسیار فعال می باشد. حمایت شهرام برای کودکان اوتیسمی در اینستاگرام بسیار بازتاب پیدا کرد. آقای قائدی از زندگی شخصی خودش عکس ها و فیلم های را به اشتراک می گذارد و تمام پست های شهرام در اینستاگرام لایک زیادی می خورند. آقای قائدی از بعضی از دوستان و یاران خودش کامنت های نیزدریافت می کند.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا