بیوگرافی

بیوگرافی شاهین بیوتی؛ بلاگر معروف اینستاگرام

اینستاگرام شاهین بیوتی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شاهین بیوتی یکی از بلاگرهای اینستاگرام است. او پسری گیلانی است که در ابتدا در رشته عمران تحصیل کرد. سپس تصمیم گرفت که از رشته عمران انصراف دهد و در رشته گریم تحصیل نماید. در ادامه بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی شاهین بیوتی بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی شاهین بیوتی

این بلاگر ایرانی در خارج از محیط اینستاگرام نیز مربوط به گریم کردن می باشد. شاید ذهن شما هم درگیر این موضوع شود که چگونه پیج او بدون هیچ هزینه و تبلیغاتی در مدت کمتر از ده ماه به هشتاد هزار فالوور واقعی و فعال رسید. چگونه این تعداد فالوور را جذب کرد؟

بیوگرافی شاهین بیوتی
بیوگرافی شاهین بیوتی

داستان شاهین

داستان شاهین از اینجا شروع می شود که ایشان کار خود را در پیج با یک چالش ساده آغاز کرد. شاهین قبل از این چالش بیشتر در زمینه نقد محصولات آرایشی و مراقبت های پوستی فعالیت داشت. تصمیم می گیرد یکی از چالش های صدف بیوتی را انجام دهد. یعنی او چالش میکاپ روزانه در پنج دقیقه را راه می اندازد. البته انصافا هم ویدیوهای او بسیار جالب میشد. او با این کار باعث شد که توجه صدف بیوتی به پیج ایشان زیاد شود از طرفی نیز به صورت بی سابقه فالوورهایش روزانه افزایش می یافتند. لازم است بگویم این موضوع به همینجا ختم نشد و یکسری از بلاگرهای مشهور اینستاگرام نیز جلب توجه پیج ایشان شدند.

بیوگرافی پریا عرب زاده؛ مدلینگ برتر شیرازی

نکته جالب

یکی از نکات جالب که باید اینجا بگوییم صدف بیوتی از بین کسانی که چالش آرایش میکاپ روزانه را در پنج دقیقه راه انداخته بودند دو نفر را در استوری های خود حمایت کرد. یکی از آن دو نفر شاهین بیوتی خودمان بود. این حرکت صدف بیوتی باعث افزایش فالوورهای پیج شاهین گشت. بعد از صدف بیوتی می توان نبات بیوتی را هم بگوییم که او هم توجه خاصی به پیج شاهین کرد و از او به بهترین نحو حمایت کرد.

شهرت شاهین با دلبری ها

رشد پیج شاهین به همینجا ختم نشد و با دلبری ها، شوخ طبعی، حرکات دوست داشتنی و لایوهای گپ و گفتگو و صمیمیت بین او و هوادارانش هم بود که موثر واقع شد و پیج او به سرعت رشد کرد. او به شدت فالوورهای خود را به پیج خود عادت داد. صداقت وی در این امر بی تاثیر نبود. او خلاقیت در استوری های خود داشت و همچنین از پست های مقایسه ای استفاده می کرد و این ها خود روی جذب طرفدارانش موثر بود.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا