بیوگرافیحاشیه

همسر علی یاسینی کیست؟

زندگی شخصی علی یاسینی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

همسر علی یاسینی کیست؟ بی شک این سوال بار ها و بار ها برای طرفداران علی یاسینی پیش آمده است. علی یاسینی خواننده آهنگساز و ترانه سرای ایرانی است. یاسینی یک خواننده جدید در عرصه موسیقی است که در این زمینه طرفداران زیادی دارد. ساز تخصصی علی گیتار است و بسیار خوب از پس این کار بر می آید. آقای یاسینی با  موسسه فرهنگی آراد کارهای هنری خود را انجام می دهد.

علی خیلی زود اولین موزیک خود را به نام افسردگی را منتشر کرد. یاسینی با قدرت زیاد توانست در مدت کمی دومین آهنگ خود را منتشر کند. علی یاسینی با آقای مسعود جهانی، آرش و مسیح نیز همکاری دارد. که بیشترین شهرت خود را همکاری کردن با این خوانندگان می داند. مهارت علی در ساز های پیانو و کیبورد نیز زبان زد است. شما می توانید برای آشنایی بیش تر با زندگی شخصی و آثار علی یاسینی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

همسر علی یاسینی کیست؟
همسر علی یاسینی کیست؟

بیوگرافی علی یاسینی

علی یاسینی متولد دوازدهم آذر هزار و سی صد و هفتاد و سه در تهران است. یاسینی خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده و آهنگساز ایران است. علی با آهنگ نترس به شهرت رسید. به خاطر رابطه دوستی آقای یاسینی با بلاگر معروف اینستاگرام خانم ملیکا تهامی حواشی زیادی در فضای مجازی پیچید. تاکنون خبری مبنی بر رابطه و ازدواج علی در رسانه ها و مجلات چیزی روشن نیست. به محض دریافت اطلاعات جدیدی درباره علی یاسینی و ملیکا تهامی با ما در همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید.

زندگی شخصی علی یاسینی

علی یاسینی ازدواج نکرده و مجرد است. در پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت که این حواشی ازدواج او حدس و گمان طرف دارانش است و خیال ازدواج ندارد. آقای یاسینی اکنون دارای لیسانس معماری می باشد.  علی در حال حاضر یکی از خوانندگان محبوب ایران است که بیشتر قشر جوان خواهان صدای خوب او هستند. برای آشنایی با زندگی شخصی و بیوگرافی ملیکا تهامی با ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی ملیکا تهامی

ملیکا تهامی یکی از بلاگرهای شاخ اینستاگرامی است. ملیکا متولد شش دی هزار و سی صد و هفتاد و پنج در تهران است. تحصیلات تهامی طراحی لباس است. خانم ملیکا در زمینه عکاسی و نویسندگی نیز فعال است. تهامی ابتدا کلیپ های آرایشی خود را در اینستاگرام منتشر می کرد و بازخورد های زیادی در این فضا داشت. ملیکا در اینستاگرام چند تا پیچ دارد که گاهی بعضی از پیج هایش را می بند. خانم تهامی یک دختر به نام نفس دارد که تاکنون هیچ عکسی از نفس در دستزس نمی باشد. می گویند نفس دختر علی یاسینی و ملیکا تهامی است. ملیکا به خاطر حواشی های که در فضای مجازی داشت بیشتر پیج های خود را بست. آقای یاسینی این خواننده نو ظهور تاکنون راجب این حواشی صحبتی نکرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا