بیوگرافی

بیوگرافی علی بی؛ خواننده گروه تی ام بکس

آهنگ های علی بی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

علی بی یکی از بهترین و محبوب ترین ها خواننده ها در تی ام بکس می باشد. از قدیم ترین رپ های ایرانی که با آهنگ دختر بندری و خانم ببخشید شروع شد و طرف داران زیادی را پیدا کرد.  در گروه تی ام بکس آرتیست های زیادی به چشم می خورد که علی بی یکی از همین آرتیست ها به شمار می آید. شعر های هر دو آهنگ را علی بی نوشت و بسیار مورد توجه قرار گرفت. با توجه به زمان انتشار آهنگ ها می توان گفت که علی بی  یکی از حرفه ای ترین ها در بخش ساز ها و بیت های رپ فارسی است. در ادامه مطلب مجله بت کلونی از بیوگرافی و فعالیت های علی بی بشتر بدانید.

بیوگرافی علی بی
بیوگرافی علی بی

بیوگرافی علی بی

علی متولد هزار و نهصد و هشتاد و هشت دv شهر کپنهاگ دانمارک است. آقای بی یک رپر نسل دوم است که شعر ها  و آهنگ های در لیست کارنامه خود دارد. آقای علی اصالتا ایرانی می باشد ولی متولد دانمارک است و یک برادربزرگتر از خود دارد که متولد تهران است. او با این که در خارج از کشور بزرگ شد ولی با موسیقی و فرهنگ ایرانی کامل آشنایی دارد. از نظر او در موسیقی هیچ محدویتی نیست و می توان که موسیقی فارسی را با دیگر موسیقی های کشور های خارجی ادغام کرد. کنسرت های او به معروفیت او کمک بسیار زیادی کرد.

آهنگ های علی بی

در گروه تی ام بکس آلبوم و ترک های زیادی است که بیشتر این آهنگ ها  کار زیبایی او است. اولین آلبوم گروه تی ام بکس اتاق انتظار است که هشت آهنگ را در خود دارد. دنیا کافی نیست از دیگر آلبوم های تی ام بکس است که شامل پانزده ترانه می باشد. سومین آلبوم تی ام بکس سلسه نام دارد. بیشتر آهنگ های سه آلبوم کار زیبای او است.

کلیپ هایی علی بی

گروه تی ام بکس کلیپ ویدئو های زیادی را در یوتیوب و اینستاگرام منتشر کرد که با باز خوردهای زیادی روبه رو شدند. طرف دارن زیادی او و گروه تی ام بکس را دنبال می کنند. آهنگ ها و کلیپ او بیشترین رکورد را در فضاهای مجازی زد. بسیاری از هوادارن او تمامی کلیپ ها و ویدئو های او را دانلود کردند.

آهنگ پر طرف دار علی بی

نی کوپیتو یکی از آهنگ های پر طرف در گروه تی ام بکس می باشد در آهنگ نی کوپیتو قسمتی از صحبت های احمدی نژاد است که بسیار جذاب و شنیدنی بود. این آهنگ نی کوپیتو یکی از پر دانلود ترین آهنگ ها در فضاهای یوتیوب و اینستاگرام به شمار می آید.

علی بی در اینستاگرام

آقای بی در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. عکس ها و کلیپ های زیادی را در اینستاگرام خود به اشتراگ می گذارد. کلیپ ها و عکس های خواننده تی ام بکس بسیار پر بازدید است. طرف دارن زیادی علی را در اینستاگرام دنبال می کنند. شما نیز می توانید پیج او را در اینستاگرام فالو کنید و از نزدیک کارهای زیبای او را ببینید.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا