بیوگرافیسبک زندگی

بیوگرافی آیلار دیانتی پوکرباز ایرانی

همسر آیلار دیانتی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

آیلار دیانتی بر خلاف عقیده بسیاری از کارشناسان یکی از دختران شایسته و مشهور فارسی زبان می باشد که در استعداد فوق العاده ای در بازی پوکر دارد و در رقابت های معتبر جهانی به عنوان بازیکن حضور پیدا می کند. این دختر موفق ایرانی توانست جوایز و دستاورد های قابل توجهی را از آن خودش کند. حال شاید برای شما سوال باشد که زندگی شخصی آیلار چگونه است؟ همسر Aylar lie چه کسی است؟ تیم بت کلونی پاسخ سوال های شما را به صورت کامل می دهد؛ با ما همراه باشید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی آیلار دیانتی
همسر آیلار دیانتی کیست؟

بیوگرافی آیلار دیانتی

آیلار دیانتی (به زبان انگلیسی Aylar Dianati lie) یک دختر جنجالی و پر طرفدار فارسی زبان می باشد که زندگی خودش را در کشور های خارجی می گذراند و با مهارت های خودش درآمد بالایی کسب می کند. او در زمان 12 ماه فوریه 1984 در کشور ایران متولد شد. Aylar در شغل موسیقی، بازیگری سینما و تلویزیون نیز فعالیت می کند و طرفداران زیادی را در خارج از کشور به دست آورده است. علاوه بر این به عنوان مدل نیز از محبوبیت شایانی برخوردار است.

بازیکن حرفه ای پوکر

این دختر معروف کشورمان از استعداد های پوکر در سر تا سر جهان می باشد. AYLAR در مسابقات گوناگون پوکر که در کشور های خارجی برگذار می شود شرکت می کند. او موفق شد با برد در اغلب مسابقات خودش درآمد بالایی را کسب کند.

هسمر آیلار دیانتی کیست؟

پس از به وجود آمدن شبکه های اجتماعی افراد زیادی با فعالیت در آن به شهرت رسیدند. این شرایط باعث شد تا افراد زیادی با شایعه پراکنی به شهرت برسند. آیلار لی نیز از جمله افراد موفقی می باشد که حواشی و شایعات زیادی در مورد او منتشر می شود. این دختر معروف ایرانی تا به امروز ازدواج نکرده است و قصدی هم در این رابطه ندارد. آقای رابی ولیامز فردی است که شایعه رابطه آیلار با او منتشر شد.

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی

عملکرد چندان جالبی در پلتفرم های مجازی ندارد. با این وجود از طریق عکس های جنجالی که در صفحه اینستاگرام خودش منتشر می کند بیش تر از 74.8 هزار دنبال کننده رسمی دارد. او سال ها پیش توانست تیک آبی اینستاگرام را به عنوان یک صفحه پر طرفدار دریافت کند. برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام آیلار می توانید نام AYLARLIEOFFICIAL را در فضای مجازی جست و جو کنید.

معتبرترین سایت شرطبندی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا