بیوگرافیسبک زندگی

رعنا مهدی پور؛ سوپر مدل ایرانی

رعنا مهدی پور با چه کسی رابطه دارد؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

رعنا مهدی پور یکی از مدل های مشهور اهل ایران است و در میان مردم شهرت زیادی دارد. مدت ها پیش حواشی زیادی درباره روابط او با داوود هزینه و رضا شیری شکل گرفت و سبب شد او شهرت و بازدیدهای بیشتری کسب کند. او این روزها با فعالیت در عرصه بلاگری و مدلینگ کسب درامد می کند و روز به روز بر طرفدارن خود می افزاید. اگر علاقه دارید تا درباره زندگی شخصی، روابط و وضعیت تاهل رعنا مهدی پور اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مجله بت کلونی همراه شوید.

معتبر ترین سایت

بیوگرافی رعنا مهدی پور

رعنا مدلینگ و بلاگر مشهور اهل کشور ایران است. متاسفانه اطلاعات دقیقی تاریخ و محل تولد او در دست نیست زیرا رعنا علاقه ندارد که اطلاعات زندگی شخصی خود را رسانه ای کند. رعنا مدت ها پیش ایران را ترک نمود و به ترکیه رفت تا فعالیت های خود را در شهر استانبول این کشور ادامه دهد. این دختر جوان و زیبای ایرانی اکنون در شهر استانبول ترکیه زندگی می کند و به کار مدلینگ مشغول است.

رعنا با چه کسانی رابطه داشته است؟

رعنا برای اولین بار پس از مهاجرت به ترکیه در کنار داوود هزینه دیده شد. همان طور که می دانید داوود هزینه یکی از چهره های مشهور اینستاگرام است. او با تولید محتوا از سبک زندگی خود در میان مردم دیده می شود. رعنا پس از حضور در کنار داوود هزینه شهرت بسیاری کسب کرد. او پس از مدتی با رضا شیری نیز دیده شد و این مساله نیز حواشی و شهرت بیشتری برای او به دست آورد. رضا شیری یکی از خوانندگان با استعداد و موفق ایرانی است.

اینستاگرام رعنا مهدی پور

رعنا در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. او از این شبکه اجتماعی برای تولید محتوا در مورد سبک زندگی خود استفاده می کند. رعنا در اینستاگرام به صورت روزانه پست و استوری از خود و خانواده اش قرار می دهد. او به واسطه انتشار این عکس ها در میان مردم شناخته شده است. او اکنون حدود 124 هزار نفر دنبال کننده دارد.

همسر رعنا کیست؟

رعنا مدت ها پیش با فردی به نام حمید رضا هاشمی ازدواج کرد. آن ها اکنون یک فرزند دختر به نام آوا هاشمی دارند. این خانواده زیبا و خوشبخت در اینستاگرام مشهور هستند. رعنا هر روز عکس ها و ویدیوهایی از خود در کنار خانواده منتشر می کند و لایک های زیادی می گیرد. همسر رعنا و دختر او یعنی آقای حمید رضا هاشمی و آوا هاشمی نیز در اینستاگرام فعالیت می کنند.

پیچ اینستاگرام رعنا مهدی پور

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا