بیوگرافیسبک زندگی

ارمیا قاسمی؛ بازیگر و مدلینگ ایرانی

همسر ارمیا قاسمی کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

ارمیا قاسمی مدلینگ و بازیگر جوان و خوش چهره اهل کشور ایران است. او فعالیت حرفه ای خود در دنیای هنر را با مدلینگ آغاز کرد و توانست با بازیگری خود را مشهور تر کند. او با حضور در سریال کوبار و آسپرین در میان مردم ایران دیده و شناخته شد. با مجله بت کلونی همراه باشید تا با بیوگرافی، زندگی شخصی و آثار ارمیا قاسمی بیشتر آشنا شوید.

معتبر ترین سایت

بیوگرافی ارمیا قاسمی

ارمیا در 25 مهر ماه سال 1368 در شهر تهران متولد شد و در همین شهر مدرسه رفت. او در دانشگاه رشته مهندسی عمران را انتخاب کرد اما پس از مدتی منصرف شد. ارمیا در ترم پنج از دانشگاه انصراف داد. او تصمیم گرفت رشته مهندسی معدن بخواند. او در این رشته نیز موفق نشد. ارمیا پس از دو ترم از دانشگاه انصراف داد. ارمیا در نهایت متوجه شد که در زمینه مدلینگ استعداد دارد. بنابراین او تصمیم گرفت فعالیت خود را در عرصه مدلینگ آغاز کند.

آغاز فعالیت

ارمیا فعالیت مدلینگ را برای اولین بار در 22 سالگی شروع کرد. او در آن زمان تعدادی از عکس های خود را در فیسبوک منتشر کرد. عکس های ارمیا تعداد زیادی لایک دریافت کرد و ارمیا خیلی زود مشهور شد. او در آن زمان تعداد زیادی پیشنهاد برای مدلینگ دریافت کرد و خیلی زود وارد عرصه شد.

فعالیت بازیگری

ارمیا پس از آن که در عرصه مدلینگ شهر کافی کسب کرد، وارد عرصه بازیگری شد. او تا کنون در چندین فیلم و سریال از جمله کوبار و آسپرین ایفای نقش کرد. ارمیا با حضور در سریال تلویزیونی کوبار شهرت و محبوبیت زیادی برای خود کسب کرد. سریال کوبار بیان گر داستان زندگی معلم جوانی است که در روستا تدریس می کند. او در این روستا به کودکان و نوجوانان محروم درس می دهد و ماجراهای جالبی برایش اتفاق می افتد.

اینستاگرام ارمیا قاسمی

ارمیا مدت زیادی است که در اینستاگرام فعالیت می کند و دنبال کنندگان زیادی دارد. او در صفحه ضخی خود در اینستاگرام عکس های زیبایی از خود منتشر می کند. او در این عکس ها تبلیغات برندهای مشهور را انجام می دهد. ارمیا با انتشار این عکس ها در میان مردم محبوب شد. او اکنون حدود 306 هزار نفر دنبال کننده دارد.

همسر ارمیا قاسمی کیست؟

مدت ها پیش گفته شد که ارمیا با الیکا شاکر دوست رابطه عاشقانه دارد. اما ارمیا خیلی زود این شایعه را رد کرد و گفت که الیکا تنها دوست او است.

اینستاگرام ارمیا قاسمی

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا