بیوگرافی

بیوگرافی جان استونز

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

جان استونز، فوتبالیست حرفه‌ای اهل انگلستان، در تاریخ 28 مه 1994 در برنسلی، شهرستان بارنزلی، انگلستان متولد شد. او از سنین پایینی علاقه‌مند به فوتبال بود و با تلاش و پشتکار، توانست در مسیر حرفه‌ای خود پیشرفت کند.

استونز در سن 6 سالگی به آکادمی فوتبال بارنسلی پیوست و با استعداد و توانایی خود، به عنوان یک بازیکن وسط میدان و دفاعی به چشم مربیان خود درخشش خاصی داشت. او بعدها به عنوان یکی از بازیکنان ورزشگاه اتحاد منچستر پیوست و در سال 2013 در تیم اصلی این باشگاه حضور یافت.

استونز بازی قوی، توانمندی در پاس دادن و فن برتری در کنترل توپ را به ارمغان آورده است. او به عنوان یک مدافع محکم و بازیکن هوشمند شناخته می‌شود. و توانسته در تیم‌های ملی انگلستان و باشگاه منچستر سیتی بازی کند.

جان استونز در طول حرفه‌اش با برخی از تیم‌های معتبر اروپا مانند اورتون، بارنسلی و منچستر سیتی همکاری کرده است. او در تیم ملی انگلستان نیز به عنوان یکی از ستارگان اصلی شناخته می‌شود و در تورنمنت‌های مهمی مانند جام جهانی 2018 و یورو 2020 حضور داشته است.

با استعداد، تلاش و توانمندی‌هایش، جان استونز به یکی از بهترین مدافعان جوان جهان تبدیل شده است و به عنوان یکی از بازیکنان برجسته و پرطرفدار فوتبال شناخته می‌شود.

دوران حرفه ای جان استونز

جان استونز در دوران حرفه‌ای خود، در تیم‌های مختلف بازی کرده است. او در سال 2013 به تیم اصلی منچستر سیتی پیوست و تاکنون در این باشگاه فعالیت می‌کند. او با تلاش و کارکرد صحیح در ترکیب دفاعی تیم، به عنوان یکی از مهمترین بازیکنان در خط دفاع منچستر سیتی شناخته می‌شود.

دوران حرفه ای جان استونز

استونز در طول دوران حرفه‌ای خود، توانسته به همراه تیم خود عناوین مهمی را به دست آورد. او در فصل 2017-2018 به عنوان قهرمان لیگ جزیره در انگلستان تجلیل شد و همچنین در فصل 2018-2019 و 2019-2020 این عنوان را دوباره به دست آورد.

استونز همچنین در سال 2020 به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا با منچستر سیتی تمام شد.با توجه به پیشرفت و توانمندی‌هایش، استونز به تیم ملی انگلستان نیز فراخوانده شده است.

در تورنمنت‌های مهمی مانند جام جهانی و یورو حضور داشته است.بازی‌های قوی و عملکرد برجسته او، او را به یکی از مدافعان برجسته و مورد توجه در دنیای فوتبال تبدیل کرده است.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا