بیوگرافی

بیوگرافی سعید معروف؛ والیبالیست ایرانی

همسر سعید معروف کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

میر سعید معروف والیبالیست مشهور ایرانی است که در عرصه ی بین المللی هم طرفداران خاص خودش را دارد. آقای سعید معروف از دوران نو جوانی فعالیتش را شروع کرد و خیلی زود توانست به موفقیت در این عرصه دست یابد. مردم به سعید لقب بهترین پاسور و کاپیتان دنیا را داده اند. سعید مدتی پیش از بازی های ملی خداحافظی کرد و اکنون فقط در عرصه ی باشگاهی والیبال بازی می کند. برای آشنایی با بیوگرافی سعید معروف با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

میر سعید معروف
میر سعید معروف

زندگی نامه سعید معروف

سعید معروف سید است که در 28 مهر ماه سال هزار و سیصد و شصت و هشت در ارومیه به دنیا آمد. معروف از دوران کودکی و نوجوانی به ورزش به خصوص والیبال علاقه ی زیادی داشت و همین علاقه سبب شد که خیلی زود وارد عرصه ی حرفه ای والیبال شود. آقای معروف علاوه بر ورزش والیبال در سایر رشته های ورزشی نیز متبحر است. سعید در سال 1380 وارد تیم ملی نوجوانان شد و از سال 1384 رسما عضو تیم ملی ایران شد. در واقع سعید از سال 1384 تا مدتی پیش کاپپیتان و پاسور برتر تیم ملی والیبال ایران بود. برای آشنایی با تحصیلات سعید با ما همراه باشید.

تحصیلات سعید در مدرسه

سعید در دوران مدرسه اش دانش آموز بسیار با استعدادی بود و تصمیم داشت که در دانشگاه مهندسی بخواند. او در ریاضی خیلی قدرتمند بود و معلم ریاضی اش همیشه به او می گفتند که سعید تو حتما روی مهندسی خوب می شوی. معروف علی رغم هوش و استعداد فراوانی که در ریاضی داشت در دانشگاه رشته ی تربیت بدنی را انخاب کرد.

فعالیت سعید در اینستاگرام

سعید معروف در اینستاگرام صفحه شخصی دارد و طرفداران او از پست ها و استوری های او بازدید می کنند. دنبال کنندگان معروف تمام پست های او را لایک می کنند و قلب های قرمز کوچک برای او می گذارند. برای آشنایی با زندگی شخصی سعید با ما همراه باشید.

همسر سعید معروف کیست؟

آقای سعید معروف تا امروز عکس های زیادی با هوادار های دختر و پسرش دارد. وجود بعضی از عکس ها باعث شد که طرفداران او فکر کنند که ازدواج کرده است. اما سعید در مصاحبه ی خودش گفت که تمام این شایعات دروغ هستند. معروف تا امروز ازدواج نکرده است و هوادارن اود منتظر ازدواجش می باشند. سعید تمام اوقات زندگی خودش را صرف فعالیت های حرفه ای در ورزش کرد. آقای معروف اوقات فراغتش را به فوتبال دیدن مشغول می شود و طرفدار تیم بارسلونا در لیگ لالیگا است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا