بیوگرافی

بیوگرافی سینا مهراد؛ بازیگر خوش تیپ ایرانی

رابطه سینا مهراد و ساعد سهیلی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

سینا مهراد بازیگر خوش سیمای سینما و تلویزیون ایران است. آقای مهراد تا امروز در فیلم ها و سریال های زیادی حضور داشته و توانسته به یکی از محبوب ترین های ایران تبدیل شود. سینا مهراد یک خواهر که در کار طراحی است و خواهر دیگرش نویسنده و کارکردان است. برای آشنایی با بیوگرافی سینا مهراد با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

سینا مهراد
سینا مهراد

بیوگرافی سینا مهراد

آقای مهراد پدرش کارگردان و برادرش بازیگر است و دو خواهرش نیز در عرصه هنر هستند. سینا یکی از هنر پیشه های خوش سیما ی تلویزیون و سینما است. از مهمترین فیلم هایی که او در آن ها به ایفای نقش پرداخته می توان به فیلم گشت ارشاد و شادروان اشاره کرد.

علت تغییر فامیلی

سینا برای آن که کسی نگوید به دلیل پدرش به شهرت رسیده نام فامیلی خودش را عوض کرد. سینا در سال 1375 وقتی کودک 5 ساله بود در فیلم شیشه باران در کنار ابوالفضل پور عرب بازی کرده است. مهراد سینما و تئاتر را نسبت به سریال های تلویزیون بیشتر دوست دارد او می گوید حسی را که نسبت به سریال پدر داشتم در هیچ یک از کارهایم ندارم.

اسامی فیلم ها و سریال های سینا مهراد

در کارنامه هنری سینا مهراد میتوان به فیلم سینمایی شب بزهنه، مردی شبیه باران، زار، رفتن، پنج شنبه اخر ماه، شادروان و گشت ارشاد اشاره کرد. سینا در سریال های تلویزیونی نیز نقش های پر رنگی داشته که میتوان به سریال پدر،سایبان، پرده نشین و پنجره اشاره کرد. مهراد در نمایش خانکی نیز فعال است . سینا در اقازاده و بوی خون بسیار خدب درخشید.

زندگی شخصی سینا

سینا می کوید از بچگی فامیلی ما چند بخشی بوده است. در زمان قدیم سهیلی مهراد بود و من بدنبال نام خوش اهنکی بودم که مهراد را انتخاب کردم .سینا ازدواج نکرده و تا کنون مجرد است. سینا می گوید اکر روزی از کارهای خوب و انکشت شمار تلویزیون به من پیشنهاد شود حتما قبولش می کنم.

مهراد در اینستاگرام

سینا در اینستاکرام بسیار فعال است و هواداران بیشماری دارد .او در صفحه مجازی خود یک فیلم تبلیغاتی پخش کرد که توجه همه هوادارانش را به خود اختصاص داد که خیلی از هوادارانش بالایک و کامنت های زیبا او را تشویق کردند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا