بیوگرافی

گروه موسیقی اکسو؛ گروه محبوب کره ی جنوبی

آشنایی با اعضا و آهنگ های اکسو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

گروه موسیقی اکسو نام یکی از محبوب ترین و مشهور ترین گروه های موسیقی در کره ی جنوبی است. این گروه به عنوان پیشگام موج جدید موسیقی کره ای در سراسر جهان شناخته می شود. اکسو طرفداران زیادی در سرتاسر جهان به خصوص ایران دارد که به آن ها اکسوال گفته می ود. برای آشنایی کامل با گروه موسیقی اکسو و آهنگ های آن ها با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

گروه موسیقی اکسو
گروه موسیقی اکسو

آشنایی با گروه موسیقی اکسو

گروه اکسو در سال 2012 تشکیل شد و تا امروز فعالیت های حرفه ای خودش را ادامه داده است. این گروه موسیقی به زبان های کره ای، چینی و ژاپنی آهنگ می خوانند. اکسو زیر نظر کمپانی اس ام اینترتینمنت شروع به کار کرد و سود زیادی را برای این کمپانی به همراه داشت. برای آشنایی با اعضای گروه اکسو ما را همراهی کنید.

اعضای اکسو

گروه موسیقی اکسو در روز شروع به فعالیت دوازده عضو داشت. این اعضا شامل بیون بک هیون، کریس وو، لی، دی او، سوهو، سهون، چانیول، سهون، کای، تائو، لوهان، شیومین و چن بودند. مدتی پس از فعالیت سه عضو چینی به نام های کریس و تائو و لوهان از گروه جدا شدند. این روزها اکسو با 9 نفر فعالیت موسیقیایی خودش را ادامه می دهد و هم چنان در اوج موسیقی کره ای است.

آهنگ های مشهور اکسو

گروه موسیقی اکسو آلبوم ها و تک آهنگ های زیادی منتشر کرده است. محبوب ترین آلبوم های این گروه عبارتند از اکس او اکس او، اکسوداس، ریتمم را به هم نزن، با احساست نجنگ، ماما، اوردوز، جهان و غیره. تمام این آلبوم ها بلافاصله پس از پخش ترند جهانی شدند. به گونه ای که تمام مردم جهان با این آهنگ ها کلیپ منتشر می کردند. امروز نیز همین آهنگ ها هنوز پر طرفدار هستند و اکسوال ها آن ها را دوست دارند.

علت شهرت و محبوبیت اکسو

گروه اکسو افراد بسیار با استعدادی دارد که در زمینه ی موسیقی مهارت بسیار بالایی دارند. سبک آهنگ های این گروه در سبک پاپ کره ای و آر اند بی است. خوانندگان این گروه به خوبی از عهده ی نقش های خودشان در گروه بر می آیند. یکی دیگر از دلایل شهرت و موفقیت بی شمار این گروه، بحث ویژوال و جلوه های تصویری گروه است. همان طور که می دانید اعضای کره ای این گروه بسیار جذاب و بانمک هستند و نظر مثبت مردم را به خودشان جلب کرده اند.

پیش بینی آنلاینن فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا