بیوگرافیرپ فارسیموسیقی

بیوگرافی علی جیدال رپر ایرانی

حواشی و ناگفته های علی جیدال و همسرش

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

علی جیدال از جمله خوانندگان معروف ایران می باشد که در گروه پایدار فعالیت می کند و تا به امروز طرفداران زیادی را به دست آورده است. خوانندگی را از همان دوران نوجوانی آغاز کرد تا اینکه امروزه از او به عنوان خواننده ای بزرگ یاد می شود. در ادامه این مطلب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی و ناگفته های این جوان معروف و با استعداد ایرانی و همسرش بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی علی جیدال رپر ایرانی

بیوگرافی علی جیدال

علی قنی نژاد که اغلب با نام هنری علی جیدال (ali gdaal) شناخته می شود در تاریخ 20 بهمن سال 1370 در شهر تهران به دنیا آمد. علی یکی از بهترین خوانندگان ایرانی در سبک رپ می باشد. او دانشجوی انصرافی رشته سینما و تلویزیون از فرانسه می باشد. علی پیش از تحصیل در هنر به عنوان یک دانش آموز با استعداد در ریاضی تحصیل می کرد. او در حال حاضر در کشور فرانسه زندگی می کند.

آهنگ های جیدال

همان طور که می دانید علی جیدال فعالیت خودش را از همان دوران نوجوانی با نوازندگی آغاز کرد و به مرور زمان با خوانندگان بزرگی همکاری کرد. مشوق اصلی علی مادرش می باشد. مادر علی استاد آواز بوده است.

نامزد علی جیدال کیست؟

حواشی و شایعات زیادی در مورد علی جیدال منتشر می شود. او مدتی با یک دختر به نام آتوسا رابطه عاشقانه ای داشت اما هنوز با هم دیگر ازدواج نکردند. این نکته را هم باید توجه کنید که آتوسا در واقع همان بلاگر معروف یوتیوب یعنی مدگل می باشد.

مدگل کیست؟

آتوسا که به نام مدگل مشهور است در تاریخ 7 اردیبهشت سال 1374 در تهران متولد شد. شغل اصلی مدگل تولید محتوا در یوتیوب می باشد اما در سال های اخیر به عنوان یک خواننده زن هم فعالیت می کند. او با خوانندگان زیادی همکاری کرده است. مدگل از محبوبیت بالایی در میان مردم به ویژه جوانان برخوردار است.

آهنگ رمز جیدال

میگه به من رمز و بگو
از اون ور مرزا بگو
آشکارا بهم راز بگو
از برق رو الماس بگو
به یادش سر می زنم و می رم
بهش لبخند می زنم و می گم
یادت نره دو تا بال دارم
یهویی پر می زنم و می رم
میگه خالیه جای تو هر شب
می گم مونده این قلب من ایران
با یه چمدون آرزو رفتم
با یه چمدون خاطره میام
ولی کار من این دو سه روزه
می خوام به رویا بزنم بوسه
شدیم خبره زیر آبی رفتن
فقط عکس با کوسه
می گیرم شکار و من از شیر
جی تسلیم نمیشه پنج شیر
من عاشق ادب و شعرم
ولی رفیقام بهم می گن شمشیر
خار ترس زندگی لحظه
بدخواه هام با همن دسته
ولی تخمم نیست بازم تنها
تو و این کوچه ها میزنم پرسه

اینستاگرام علی جیدال

جیدال علاوه بر موسیقی در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام و یوتیوب نیز موفق بود. او تا به امروز بیش تر از 255 پست در اینستاگرام منتشر کرده است. شما افرادی که پیج اینستاگرام این خواننده مشهور ایرانی را دنبال می کنند چیزی در حدود 849 هزار نفر می باشد.

شما قابل توجهی از طرفداران علی به خاطر همکاری و مدگل می باشد. او در یوتیوب با مدگل همکاری پر رنگی دارد و تا کنون ویدئو های جنجالی زیادی منتشر کرده است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا