بیوگرافی

بیوگرافی گلوریا هاردی؛ همسر ساعد سهیلی

رابطه با ساعد سهیلی

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

گلوریا هاردی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران است. گلوریا اولین تجربه بازیگری را در سریال کیمیا در نقش رها بدست اورده است. خانم هاردی علاقه زیادی به یادگیری زبان های مختلف خارجی و خط آن ها دارد. گلوریا به زبان های المانی، ایتالیایی، انگلیسی، فرانسوی و فارسی کاملا مسلط است. گلوریا اصلا فارسی بلد نبود و وقتی با ساعد سهیلی ازدواج کرد با همدیکر انگلیسی صحبت می کردند. تا اینکه بعد از مدتی گلوریا به فارسی صحبت کردن مسلط می شود.

هاردی در مدرسه عالی در پاریس موسیقی و هنر سینما خوانده است. هاردی بیشتر وقتش را صرف موسیقی می کرده و در فرانسه خواننده بوده است. برای آشنایی با بیوگرافی گلوریا هاردی با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

بیوگرافی گلوریا هاردی
بیوگرافی گلوریا هاردی

بیوگرافی گلوریا هاردی

گلوریا هاردی متولد 11 بهمن هزار و سیصد و شصت در فرانسه بوده است. گلوریا فارغ التحصیل مدرسه عالی در رشته موسیقی است. هاردی از مادری ایرانی که اصالتا شیرازی است و از پدری فرانسوی بدنیا امده است. گلوریا هاردی علاوه بر بازیگری در حال حاضر کار مدلینگ و تبلیغات را انجام می دهد.

زندگی شخصی گلوریا هاردی

گلوریا هاردی دو رگه است و از مادری ایرانی و پدری فرانسه ای متولد شده است. او بعد از مدتی سوئیس را برای زندگی انتخاب کرد. گلوریا در سال 1391 در سن 31 سالگی با ساعد سهیلی که 25 سال داشت ازدواج کرد. حاصل این ازدواج موفق یک پسر به نام هامون است که اکنون 4 ساله می باشد.

خانم هاردی ایران و فرانسه را وطن خود می داند. گلوریا طرفدار فیلم های پدر شوهرش سعید سهیلی است و اصغر فرهادی را نیز کارگردان خوبی می داند. گلوریا از بین بازیگران بازی لیلا حاتمی را دوست دارد. خانم هاردی زمانی که در فرانسه زندگی می کرد به زبان ایرانی مسلط نبود و نمی توانست صحبت کند ولی بعد از ازدواج با ساعد سهیلی و ورود به ایران سعی کرد که به زبان فارسی تسلط کامل پیدا کند و بتواند به فارسی صحبت کند.

فیلم و سریال های گلوریا هاردی

از سریال های گلوریا می توان به کیمیا و سریال سرباز و نمایش خانکی شب های مافیا اشاره کرد. هاردی در فیلم سینمایی پسرکش در سال 1398 نیز ایفای نقش کرده است.

گلوریا در اینستاگرام

گلوریا در اینستاگرام مانند تمام بازیکران سینما صفحه مجازی دارد و فالورهای زیادی نیز او را دنبال می کنند. هاردی در صفحه خود عکس های شخصی و خانوادگی خود را به نمایش می کذارد و هواداران او را حمایت می کنند. گلوریا در صفحه مجازی خود پست ها واستوری های خود را به اشتراک می گذارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا