بیوگرافی

بیوگرافی هدیه بازوند؛ روژان سریال نون خ

از بازیگری تا شهرت در سریال نون خ

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هدیه بازوند یکی از بازیگران زن موفق در عرصه سینما و تلویزیون است. این هنرمند ما در رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است. به دلیل علاقه به بازیگری در دوره های آن نیز شرکت کرده است و به صورت حرفه ای آن را دنبال کرده است و اکنون در تلویزیون و سینما می درخشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا حواشی و ناگفته های زندگی هدیه بازوند بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی هدیه بازوند
بیوگرافی هدیه بازوند

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی هدیه بازوند

هدیه بازوند در 27 مرداد ماه 1366 در بندرعباس چشم به جهان گشود. اما او اصالت کرد کرمانشاهی دارد. در یک خانواده پنج نفری بزرگ شده و دو برادر دارد. با توجه به اینکه اصالتا کرد است. اما بندرعباس را بیشتر دوست دارد. از ابتدا بازیگری را دوست داشته ولی با مخالف خانواده روبرو شده بود. نظر خانواده او تحصیل کردن به عنوان پزشک و یا مهندس بوده است اما او در قلب خودش فقط به بازیگری علاقه داشته است. با این وجود او مهندسی معماری را انتخاب کرده و واقعا این رشته را هم دوست داشته است.

کلاس های بازیگری

هدیه بازوند سعی کرد که به صورت حرفه ای وارد بازیگری شود به همین دلیل در دوره های بازیگری ثبت نام کرده است. آموزش خود را زیر نظر مرحوم امین تارخ و پسر او نیما تارخ گذراند. ایشان سعی کرد در کلاس های آموزش الوند هم شرکت کند. در آنها نیز زیر نظر بهرنگ توفیقی آموزش دیده است.

شروع کار

این هنرمند کار خود در سال 1397 شروع کرد. برای تجربه اول در سریال خاله سوسکه به کارگردانی محمد مسلمی در نقش موش بند بازی کرد و جلوی دوربین رفت. بعد از آن در سینما برای بازی در فیلم آنجا همین ساعت به کارگردانی سیروس الوند دعوت به کار شد. در آنجا نقش ایشان کوتاه بود. از حضور بازیگرانی چون ماهور الوند و پرویز پرستویی نیز برای کسب تجربه استفاده کرد. هدیه بازوند بالاخره در سال 1398 با نقش آفرینی در سریال نون خ به کارگردانی آقاخانی در نقش روژان وارد قاب تلویزیون شد و تا کنون سه فصل از این سریال پخش شده است. در هر سه فصل این حضور موفقی داشته است. یکی از بهترین بازیگران چون نسرین مرادی، شقایق دهان و ندا قاسمی نیز در فصل سوم این سریال حضور داشتند.

علایق

هدیه بازوند به کتاب خوانی بسیار علاقه مند است و بیشتر سعی می کند تا در اوقات فراغت وقت خود را برای مطالعه صرف کند. کتاب های آقای محمود دولت آبادی را دوست دارد. البته ایشان اهل تفریخ در خارج از منزل نیست. تماشای فیلم را هم دوست دارد. از بین فیلم ها هم فیلم ایرانی را بیشتر می پسندد. فیلم هم که در موردش بد می گوییند سعی می کنم ببینم، تا متوجه اشتباه حرکات بازیگران در فیلم بشوم. این کسب تجربه بسیار برای او عالیست. این بازیگر عزیزمان تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. البته ایشان در جایی نیز بیان کرده است که اصلا دوست ندارد در مورد زندگی خصوصی جایی صحبت کنم. زندگی شخصی هر کسی باید پیش خود محفوظ بماند.

رسانه اجتماعی

هدیه بازوند هم مانند بازیگران دیگر زیاد علاقه مند به رسانه های اجتماعی نیست. در اینستاگرام پیچ زیادی با نام ایشان ساخته شده است. اما بیشتر آنها فیک هستند. ولیکن ایشان خودشان یک پیچ در اینستاگرام دارد. آدرس اصلی پیچ ایشان  hediyeh_bazvand است. دنبال کنندگاه او به بیش از 283 هزار نفر نیز می رسد.

سختی کار در سریال نون خ

هدیه برای بازی در سریال نون خ بسیار راضی بود، تنها چیزی که خیلی او را اذیت کرد، سرمای زیاد شب ها بوده است. زیرا در شبها مجبور به کار بودند و ایشان تحمل سرما را هم زیاد نداشته است. ایشان در بندرعباس بزرگ شده است. آنجا همیشه هوا گرم است. به همین دلیل تحمل سرما برای او بسیار سخت و طاقت فرسا است.

تغذیه

هدیه یشتر عاشق گوشت های خورشت است. همیشه طوری غذا می خورد تا آخرین لحظه ای که غذا به پایان می رسد، گوشت در بشقابش باشد. این هنرمند به زبان عربی تا حدودی تسلط دارد و می تواند صحبت کند. زبان فارسی کرمانشاهی را هم متوجه می شود و صحبت می کند اما زبان اصل کردی را می فهمد ولی نمی تواند پاسخ بدهد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا