بیوگرافی

بیوگرافی شقایق دهقان؛ بازیگر کمدی ایرانی

آشنایی با آثار شقایق دهقان

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

شقایق دهقان نویسنده خبره و بازیگر توانمند کشورمان است. ایشان تا بیشتر از مقطع دیپلم دیگر تحصیل نکرده است. در کلاس های عروسک گردان شرکت کرده و بازیگری را مانند بیشتر بازیگران از تئاتر شروع کرده است و توانست با نقش آفرینی در سریال پاورچین به اوج شهرت برسد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شویم.

بیوگرافی شقایق دهقان
بیوگرافی شقایق دهقان

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی شقایق دهقان

شقایق دهقان در 4 اسفندماه 1357 در آلمان به دنیا آمد. خانواده او به دلیل تحصیلات پدر به شهر گیسن آلمان رفته بودند به همین دلیل او در آلمان به دنیا آمده و زمانی که ایشان سه ماه بود به ایران برگشتند. به دلیل شغل پدرش نیز مدتی در شهر ساری زندگی کردند. ایشان دارای دو خواهر و یک برادر می باشند. شقایق دهقان دیپلم ریاضی است و چند بار نیز در دانشگاه آزاد در رشته ادبیات نمایشی قبول شدند. اما به دلیل اینکه دوست داشته تا در سراسری قبول شود، متاسفانه به دلیل درگیری های کاری نتوانسته به سمت تحصیلات عالیه برود.

کلاس های عروسک گردانی

شقایق دهقان از شروع جوانی در کلاس های عروسک گردانی در فرهنگسرای امیرکبیر ثبت نام کرد. آموزش های خود را از همانجا شروع نمود. بعد نیز از طرف استاد خود به تئاتر عروسکی دعوت به کار شد و از آنجا وارد حرفه بازیگری گشت. در سال 1377 با توصیه یکی از دوستان برای بازی در یک نمایش دعوت به کار شد. از همان دوران نیز وارد کار نویسندگی نیز شد.

شروع بازیگری

شقایق دهقان در سال 1379 با نقش آفرینی در سریال مثل زندگی به کارگردانی بهروز بقایی توانست وارد قاب تلویزیون شود. این برنامه برای گروه کودک و نوجوان طراحی شده بود. با موفقیتی که در این برنامه برای او حاصل شده بود چند ماه بعد برای فیلم زیر نور ماه نیز دعوت به کار شد.

شهرت

در دوره جوانی او با ایفای نقش در سریال پاورچین به کارگردانی مهران مدیری با نقش یاسمین در بین مردم شناخته تر شد. با بازی بی نظیری که در سریال های بعدی چون سریال کوچه آقاقیا داشت به اوج شهرت رسید. با حضور در سریال شب های برره با نقش سحرناز باعث درخشش این بازیگر در کشورمان شد. در رسانه های اجتماعی نیز بازتاب بسیار زیادی داشت. این هنرمند بهترین کارنامه هنری را برای خود با حضور موفق رقم زد.

زندگی خصوصی

این هنرمند در سن بیست و شش سالگی با نویسنده مشهور کشورمان مهراب قاسم خانی آشنا شد و ماجرای این دو به ازدواج ختم شود. ثمره این زوج نیز فرزند پسر با نام نویان شد. البته همسر او قبلا نیز ازدواج کرده بود و یک فرزند دختر نیز داشت. متاسفانه در چند سال گذشته باخبر شدیم این زوج هنری از یکدیگر جدا شدند. این خبر مورد تایید خانم شقایق دهقان قرار گرفت. شقایق آشپزی فوق العاده ای دارد. با عشق غذا می پزد و حس خوبی نسبت به آن دارد. به عنوان مثال برای درست کردن غذاهایی چون قرمه سبزی در بین اقوام بسیار معروف هستم. در زمانی که در کنار همسر خود محراب زندگی می کرد، ایشان هیچ وقت از دست پخت ایشان ایراد نگرفته است.

نقش های مورد علاقه

شقایق دهقان در مصاحبه ای بیان کرده که تمامی نقش های که در فیلم ها و سریال ها بازی می کنم، دوست دارد. اما خود ایشان در سریال دزد و پلیس، نقش فریبا را بیشتر از بقیه نقش هایش دوست می دارد. همیشه و همه جا از حیوان سوسک متنفر بوده است و بدش می آمد، با دیدن سوسک فریاد می زده و فرار می کرده، اما الان با دیدن سوسک زیاد از آن نمی ترسد و سعی می کند آن را بکشد.

فوتبال

به دلیل اینکه روحیه او یک روحیه رقابتی نیست، بیشتر دوست ندارد فوتبال را تماشا کند. اما به کسانی که به تماشای فوتبال می نشینند، احترام می گذارد. خواهر او برعکس ایشان بسیار یکی از علاقه مندان فوتبال است.

رابطه با بهاره رهنما

شقایق دهقان با بازیگر معروف خانم بهاره رهنما در گذشته جاری بودند. آقای پیمان قاسم خانی که همسر بهاره رهنما بود، برادر شوهر ایشان بوده که یکی از نویسنده های مشهور تلویزیون می باشد. همیشه بهاره رهنما را جاری ندانسته و او را به اندازه یک خواهر دوست می دارد. دختر بهاره رهنما و دختر شقایق دهقان نیز سابقه بازیگری دارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا