بیوگرافی

بیوگرافی هدی نیکو؛ مدل کره ای ایرانی

راز موفقیت هدی نیکو

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

هدی نیکو یکی از بهترین مدل های مشهور ایرانی در اینستاگرام است. ایشان تسلط به صحبت کردن به ایرانی و کره ای است. در پیچ اینستاگرام خود تصاویر و ویدیوهای بسیار زیبایی در اینستاگرام منتشر می کند و در کارنامه هنری خود موفقیت های بسیاری ثبت کرده است. در ادامه مطالب بهتر است با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی هدی نیکو بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی هدی نیکو

هدی در سال 1376 در شهر اهواز به دنیا آمد. این هنرمند ایرانی از نظر چهره و اندام به مردم کره جنوبی بسیار شباهت دارد. به همین دلیل توانسته در این کشور بسیار مشهور شود و یکی از مدلینگ های برتر این کشور شود. یکی از آن دلایلی که باعث شده او طرفداران زیادی جذب کند داشتن زندگی متفاوت در فرهنگ متفاوت می باشد. جایگاهی که ایشان در بین مردم پیدا کرده است، آرزوی بسیاری از دختران نوجوان کشورمان شده است.

هدی نیکو
بیوگرافی هدی نیکو؛ مدل کره ای ایرانی

دوران نوجوانی

هدی از زمانی که وارد دوره نوجوانی شد، مهاجرت به کشور کره جنوبی را در ذهن خود پرورش می داد. بعد از مدتی آن را به عنوان هدف در زندگی خود قرار داد. به صورت جدی تمامی گروه های موزیک و بازیگران کره ای را دنبال می کرد. در دبیرستان نیز با دوستان خود درباره این تصمیم مهاجرت خود صحبت می کرد. خوشبختانه والدین او همیشه از او حمایت می کردند. در ابتدا آنها فکر می کردند که بیشتر این تصمیم او برای مهاجرت به کره جنوبی رویای نوجوانی او می باشد. اما بعدها متوجه شدند که این تصمیم دخترشان بسیار جدی است. به همین دلیل آن ها تلاش کردند که دخترشان به خواسته های قلبی خود برسد.

قد و وزن هدی نیکو

این دختر جوان اصالت ایرانی دارد و با اینکه در اهواز متولد شده است، اما شباهت زیادی به مردم جنوب کشورمان ندارد. پوست ایشان بسیار سفید است و شبیه دختران کره جنوبی می باشد. از نظر قد و وزن هم بسیار شباهت به مردم آنجا دارد. از نظر قد در ایران با قامت متوسط است و در کره جنوبی در بین زنان آنجا با قامت بلند می باشد. همیشه با ورزش وزن خودم را کنترل می کند تا اندام خود را به همین صورت حفظ کند. ایشان از نظر قد 168 سانتی متر می باشد و دارای 54 کیلوگرم وزن است.

حضور به عنوان مدلینگ کره جنوبی

ایشان در ابتدا به عنوان بورسیه تحصیلی به کره جنوبی رفت. اما در ذهن خود رویای دیگری داشت. یک سال و نیم از ابتدا مهاجرت خود را صرف آموختن زبان کره ای کرد. هدی در همان سال هایی ابتدایی ورود به کره توانست در فستیوال این کشور شرکت نماید. در این فستیوال ملاک دختر شایسته زیبایی چهره و اندام مناسب می باشد. او توانست در این فستیوال رتبه چهارم را کسب نماید و بدین صورت شناخته تر شود. بعد از آن او وارد حرفه مدلینگ شد و تا اینجا توانست موفقیت های بسیاری را کسب نماید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا