بیوگرافی

بیوگرافی بهاره صالح نیا؛ بلاگر عکاس ایرانی

حواشی و ناگفته های بهاره صالح نیا

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بهاره صالح نیا در ابتدا یکی از عکاسان مشهور بود. در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است، اما به دلیل علاقه بسیار به هنر عکاسی، به سمت آن رفت. ایشان زیر نظر آموزش های اساتیدی توانست به یک عکاس حرفه ای در خارج از کشور از جمله آمریکا درآید. در حال حاضر یک عکاس محبوب مردمی می باشد. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های زندگی بهاره صالح نیا بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی بهاره صالح نیا

این هنرمند دارای ملیت ایرانی بوده و در سال 1372 در ایران متولد شده است و اکنون در آمریکا ساکن می باشد. در خانواده کم جمعیت بزرگ شد و یک برادر دارد. ضمنا ایشان علاقه بسیاری به آموزش هنر عکاسی دارد. در فضای مجازی نیز تصاویر بسیاری از خود و زندگی خود منتشر کرده است.

بهاره صالح نیا
بیوگرافی بهاره صالح نیا؛ بهترین بلاگر عکاس ایرانی

شغل

درآمد بیشتر او از طریق هنر عکاسی است. ایشان تصاویر زیبا و حرفه ای را در اینستاگرام منتشر کرد و به اشتراک گذاشت. بسیار از دنبال کنندگان او صفحه او را دنبال می کنند. او با توجه به تبلیغات مختلف برای پیج های دیگر توانسته درآمد بسیاری خوبی برای خود درست کند.

ساکن آمریکا

بهاره در حال حاضر در شهر نیویورک آمریکا زندگی می کند. با توجه به اینکه حتی در خارج از کشور سعی کرده این هنر را به صورت حرفه ای فرا گیرد، توانست به موفقیت های بالایی دست پیدا کند. ایشان فعالیت های بسیار زیادی در اینستاگرام می کند. او توانست افراد ایرانی بسیار زیادی را دنبال کننده پیج خود نماید. پیج او با نام پیج بهاره صالح نیا است که بیش از 150 هزار نفر دنبال کننده دارد. تصاویری که در پیج خود گذاشته است بالای هزار عدد شده است. ایشان در اینستاگرام طرفداران و هواداران بسیاری دارد و همیشه از او حمایت می کنند.

زندگی خصوصی

بهاره در سال 1397 با فردی با نام سروش درزی ازدواج کرد و در حال حاضر هر دو در خارج از کشور زندگی می کنند. این دو همیشه در حال تلاش هستند که در کنار یکدیگر زندگی آرامی داشته باشند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا