بیوگرافی

جاستین بیبر کیست؟

بیوگرافی جاستین بیبر

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

جاستین بیبر کیست؟

جاستین دِرو بیبر یا همان جاستین بیبر در 1 مارس 1994 متولد شد. این خواننده و ترانه نویس 27 ساله در کانادا متولد شد

او در سال 2007 با کاور کردن آهنگ خواننده های دیگر، و قرار دادن آن در صفحه یوتوبش به سرعت وایرال شد و توانست در سال بعد، در سال 2008، با کمپانی آر بی ام جی رکوردز اولین قرار داد خود را ببندد. او تنها فردی است که اولین آلبومش توانسته، در چارت 100 ترک برتر ماه قرار بگیرد.

رکورد های جاستین بیبر

اولین آلبوم رسمی آن در سال 2010 با نام دنیای من 2 منتشر کرد که خیلی سریع در چارت برترین آهنگ ها رفت. تک آهنگ Baby  آن توانست در کل جهان بسیار معروف شود. حتی موزیک ویدئو آن ترک، برای سه سال رکورد یوتوب را برای خود کرده بود.

بعد از این موفقیت ها تور کنسرت های جهانی خود را به نام تور دنیای من، آغاز کرد. همچنین با همکاری شرکت مستند ساز، از تمامی پشت صحنه های آهنگ ها و تور های کنسرت خود، ویدئویی ظبط کرد که توانست به پرفروش ترین مستند چند سال اخیر بشود.

درآمد جاستین بیبر

او از طرف مجله مشهور و معتبر تایمز، جزو 100 فرد تاثیر گذار جهان و همینطور دومین ثروتمند که زیر سی سال است، تبدیل شد.

همچنین مجله فوریس اعلام کرد در آن سال ها، درآمد تقریبی وی  چیزی در حدود 108 میلیون دلار است. آلبوم آخر او در آن سال ها چیزی بالغ بر 15 میلیون نسخه فروش رفت. او سیر پیشرفت را بسیار صعودی و با سرعت بالا طی کرد.

اکنون با توجه به آمار گیری های اخیر، ثروت او با حسب افزایش درآمد های او، حدودا 285 میلیون دلار گفته میشود.

حواشی جاستین بیبر

او همواره به علت سن کمش و هیجانات زیاد، دست به کار هایی از جمله تخریب اموال عمومی آمریکا، رانندگی بدون توجه به قوانین و مصرف بیش از اندازه مواد مخدر میزد. تا اینکه در سامانه امضای دیجیتال آمریکا، در دوره ریاست باراک اوباما، برای اخراج جاستین بیبر از آمریکا، 270 هزار امضا جمع شد. که البته باتوجه به حد نصاب رسیدن امضا ها، با امتناع دولت اوباما این اتفاق انجام نشد.

ازدواج جاستین بیبر

بیبر در سال 2018، با هایلی بالدوین، مدل زیبا آمریکایی ازدواج کرد. همچنین در سال 2019 مراسم عروسی خودشان را در کارولینای جنوبی برگزار کردند.

آلبوم ها و تک آهنگ های اخیر جاستین بیبر

وی از سال 2015 تا 2020، تصمیم به پخش آلبوم جدید از خود نگرفت. اما چندین تک آهنگ که برخی از آن ها با همکاری خواننده های دیگر منتشر کرد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا