بیوگرافی

میترا رفیع؛ بازیگر جوان ایرانی

آشنایی با آثار میترا رفیع

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

میترا رفیع بازیگر جوان و محبوب این روز های ایران است که این روز ها در سینما و تلویزیون ایران فعالیت می کند. همان طور که می دانید این روز ها سریال گیلدخت این روز ها از شبکه های تلویزیون های ایران پخش می شود و مردم زیادی این سریال را تماشا می کنند. میترا رفیع بازیگر نقش اصلی این سریال محبوب است. او در این سریال نقش دختری شجاع را بر عهده دارد که می خوامد مادر و پدرش را از دست ظالمان نجات دهد. برای آشنایی با بیوگرافی میترا رفیع و آثار او با مجله ی بت کلونی همراه باشید.

میترا رفیع
میترا رفیع

زندگی نامه ی میترا رفیع

میترا در تاریخ 12 آذر ماه سال 1373 در شهر تهران به دنیا آمد. او دوران کودکی و نوجوانی اش را نیز در شهر تهران سپری کرد. میترا در دانشگاه رشته ی بازیگری را انتخاب کرد و توانست مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد بازیگری خود را بگیرد. میترا فعالیت حرفه ای خود در زمینه ی بازیگری را از 6 سالگی شروع کرد و از همان زمان مشخص شد که بازیگر پر استعدادی است. او به قدری بازیگر با استعدادی است که در 12 سالگی جایزه ی بازیگری گرفت و خودش را به اهالی هنرثابت کرد.

فیلم ها و سریال های میترا

میترا رفیع بازیگر با استعدادی است و فیلم ها و سریال های زیادی دارد. او در سریال های گیل دخت، از سرنوشت، بی همگان ایفای نقش کرده است. میترا با حضور در این سریال ها نشان داد که در بزرگ سالی هم با استعداد است. اولین حضور میترا در تلویزیون سریال از سرنوشت بود. او با حضور در این سریال در میان مردم کشورمان دیده شد و همه فهمیدند که میترا رفیع کیست.

حضور میترا در فضای مجازی

میترا بازیگر جوانی است و در فضاهای اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت می کند. او در اینستاگرام یک صفحه ی عمومی برای خودش باز کرده است و در آن جا فعالیت می کند. میترا هر روز چند پست و استوری منتشر می کند و از این راه با دوست دارانش ارتباط دارد. مردم هم واقعا میترا را دوست دارند و عکس هایش را لایک می کنند. مردم هر روز زیر پست های میترا کامنت می گذارند و از او تعریف می کنند. بزای آشنایی با زندگی شخصی میترا ما را همراهی کنید.

زندگی شخصی میترا

میترا بازیگر جوان ایرانی تمام تمرکز خودش را روی شغل بازیگری قرار داد. او فعلا ازدواج نکرده و زندگی مشترکی تشکیل نداده است. میترا در مصاحبه هایش گفته که فعلا هم قصد تشکیل زندگی مشترک ندارد و می خواهد مجرد بماند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا