بیوگرافی

بیوگرافی مجتبی پیرزاده؛ بازیگر مشهور ایرانی

ازدواج مجتبی پیرزاده

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

مجتبی پیرزاده بازیگر مشهور ایرانی در سال 1364 در تهران متولد شد. مجتبی در سینما و تلویزیون ایران فعالیت هنری خود را در سینما و تلویزیون ایران شروع کرد. پیرزاده تحصیلاتش را در دانشگاه سوره ادامه داد و لیسانس خود را گرفت. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با حواشی و دلایل شهرت و محبوبیت آقای پیرزاده بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی مجتبی پیرزاده
بیوگرافی مجتبی پیرزاده

شروع فعالیت هنری مجتبی پیرزاده

بیشترین فعالیت مرتضی در سال های اول در حوزه تئاتر می باشد و نمایش های زیادی را در حوزه تئاتر روی سن انجام داد. پیرزاده انقدر در کارش جدی بود که در اکثر کارهای تئاتری پای اول سن بود. در تئاتر پای ثابت کارهای فرهاد اییش بود و با کارگردانان زیادی هم بازی بوده است.

اکثر کارگردانان از کارهای او شناخت کافی دارند. پیرزاده برای اولین بار در سال 1393 با فیلم اصغر فرهادی با فیلم درخشنده جلوی دوربین رفت. دومین کار پیرزاده به کارگردانی برادران محمودی  تجربه بازی در تلویزیون بود. مجتبی در سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی نقش جوانی به نام سهراب را بازی کرد.

ازدواج مجتبی پیرزاده

مجتبی در حال حاضر متاهل و صاحب یک دختر به نام رونا می باشد. مجتبی با فرزانه تفرشی که او هم بازیگر می باشد ازدواج کرد. تفرشی هم در رشته بازیگری تحصیل کرده و هم دانشگاهی مجتبی بوده است. تفرشی مدرک بازیگری خود را از دانشگاه سوره اخذ کرد و درتئاتر فعالیت می کند و به کارگردانی علاقه زیادی دارد. خانم تفرشی گفته با مجتبی 5 سال دوست بوده است و 3 سال هم طول کشیده تا زندگی مشترک خود را شروع کنند. مجتبی از نظر رویا نظیر ندارد و بزرگترین مرد زندگی او می باشد.

مطلب پیشنهادی: بیوگرافی سینا اسد بیگی؛ فوتبالیست مشهور ایرانی

جوایز مجتبی پیر زاده

پیرزاده در سال 1398 در نقش بازیگر مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر را بدست اورد. در سال 1397 در جشنواره جشن حافظ بهترین بازیگر درام تلویزیونی را برای خود کسب نمود. و در دومین جشنواره در سال 1397 در جشنواره جام حم نقش بهترین بازیگر مرد را از ان خود کردمجتبی در ایران هم از جمله بازیگران معروف و سرشناس است که طرفداران زیادی دارد و مورد توجه خیلی ها می باشد.

مجتبی پیرزاده در سینما

مجتبی پیرزاده در فیلم های سینمایی زیادی نقش افرینی کرده که میتوان به فیلم های زیر اشاره کرد. در سال 1401 در فیلم کلاغ ها بازی کرد و در همان سال در فیلم سینما متروپل درخشید. مجتبی در سال 1393 در فیلم پل خواب بازی خوبی داشت و در سال 1394 در فیلم فروشنده ایفای نقش کرد. در سال 1395 در فیلم دریاچه ماهی و در سال 1396 در فیلم گلدن تایم بازی خوبی به اجرا گذاشت. و در سال 1398 در دو فیلم یکی تومان و دیگری مجبوریم ایفای نقش کرد.

فعالیت پیرزاده در نمایش خانگی

مجتبی در نمایش خانگی فعالیت زیادی داشته که می توان به فیلم آ مستردام که در سال 1401 منتشرشد.  ودر سال 1400 با فیلم آنها در نمایش خانگی مورد توجه علاقه مندان قرار کزفت. و در سال 1391 با فیلم قلب یخی در خشید و فیلم های بعدی او که در شبکه نمایش خانگی منتشر شد مترجم و میلاد می باشد که با در خشش خوب مجتبی خود را سر زبانها انداخت. مجتبی در کل فرد فعالی می باشد و در همه حوزها موفق ظاهز شده است.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا