بیوگرافی

بیوگرافی فریده چتین؛ نویسنده و بازیگر ترکیه ای

آثار فریده چتین

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

فریده چتین بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه است. خانم چتین فعالیت هنری خود را در عرصه بازیگری در سن بیست و پنج سالگی شروع کرد.  فریده با بازی خوب خود در سریال به یاد بیار عشقم  در دل مخاطبان تلویزیونی جا باز کرد و به شهرت رسید. خانم چتین در دوران دانشجویی خود در کلاس های بازیگری آیلا آلگان شرکت کرد و استعداد خود را در بازیگری در همین کلاس ها پیدا کرد. فریده با فیلم سینمایی دو دختر جوان وارد قاب سینما شد.

خانم چتین به  قدری در نقش خود خوب درخشید که برای همین فیلم برنده بهترین بازیگر زن جوان را در بین المللی فیلم آنکارا را گرفت. اولیین بازی او در قاب تلویزیون با سریال مثل رویا بود. فریده با بازی در سریال عشق و جزا به معروفیت و شهرت رسید. در ادامه همین مطلب از مجله بت کلونی با ناگفته های و شهرت خانم چتین بیشتر آشنا شوید.

فریده چتین
فریده چتین

بیوگرافی فریده چتین

فریده چتین متولد پنجم نوامبر هزار و نهصد و هشتاد در ترکیه است. بازیگر سینما و تلویزیون و نویسنده، کارگردان، روزنامه نگار نیز می باشد. خانم چتین لیسانس سینما و تلویزیون را دارد. و در حال تحصیل در مقطع دکترا نیز می باشد. فریده تک فرزند خانواده و اصالتا بلغاری است.

زندگی شخصی فریده چتین

خانم چتین متاهل است و صاحب یک دختر به نام حیات می باشد. او در اکتبر سال دو هزار و 19 با مراد اوزر نویسند سینما ازدواج کرد. آقای مراد اوزر همسر خانم چتین در سال دو هزار و بیست و دو در حالی که دخترش یک سال بیشتر نداشت در اثر بیماری سرطان درگذشت. فریده در دوران مرگ شوهرش سختی های زیادی را متحمل شد ولی همچنان قوی با عزمی راسخ به فعالیت خودش ادامه داد. خانم چتین  به زبان های اسپانیایی و آلمانی نیز بسیار مسلط است و  ترکی  زبان اصلی  او است.

فریده چتین در تئاتر

خانم چتین در تئاتر نیز فعالیت دارد. بازی خانم چتین در نمایش هدر فازاکرلی برای اولین بار در تئاتر بسیار خوب و ستودنی بود. فریده در سال دو هزار و هفده در نمایش نامه ریچارد نیز نقش آفرینی خوبی را داشت.

بیوگرافی بهار شاهین؛ مدل و بازیگر ترکیه

آثار فریده چتین

فریده در سریال های زیادی بازی کرد که می توان به سریال های تردید، به من گوش کن، بازگشت به خانه، مادران و دختران، عشق و مجازات، به یاد عزیز اشاره کرد.  تو دروغگو نیستی و این دل تو را فراموش می کند از دیگر کارهای تلویزیونی خانم چتین می باشد. از فیلم های سینمایی فریده می توان یه فیلم سینمایی گومدا، دو دختر جوان، پیام رسان، عزیز عایشه، لال نیز اشاره داشت.

فریده چتین در اینستاگرام

خانم چتین نیز در اینستاگرام خودش فعالیت دارد. فریده در اکانت اینستاگرام خودش عکس ها و فیلم های را از زندگی شخصی خود به اشتراک می گذارد. پست و استوری های خانم چتین با لایک زیادی روبه رو می شود. فریده در مدت فعالیت بازیگری خود توانست که در دل مخاطبان تلویزیونی قرار بگیرد و بیشترین هواداران او همین مخاطبان هستند. برخی از همین دوستان تلویزیون و سینمایی خانم چتین برایش در زیر پست هایش کامنت نیز می گذارند.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا