بیوگرافی

بیوگرافی نگار فرهمند؛ مدلینگ و چهره مشهور اینستاگرام

عمل زیبایی نگار فرهمند

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نگار فرهمند بلاگر و مدلینگ که فعالیت هنری خود را ابتدا در زمینه مد و پوشاک و لوازم آرایشی در اینستاگرام شروع کرد. این روزها نگار بیشترین فعالیت خود را در زمینه مدلینگ دارد. خانم فرهمند عکس های زیبایی را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر می کند که بسیار پر بازدید هستند. در برخی از رسانه حاشیه ای را برای خانم فرهمند و پژمان جمشیدی یکی از بازیگران سینما به وجود آورد که آن دو را زن و شوهر اعلام کردند. که بعد ها مشخص شد که همه این عکس ها حاشیه ای بیش نیست و هیچ رابطه ای بین نگار و پژمان نیست. حال در همین مطلب مجله بت کلونی همراه باشید تا با بیوگرافی و زندگی شخصی خانم فرهمند بیشتر آشنا شوید.

نگار فرهمند
نگار فرهمند

بیوگرافی نگار فرهمند

نگار فرهمند بلاگر متولد هزار و سیصد و شصت و هفت و فوق لیسانس بازاریابی را دارد. نگار بیشتر شهرت خود را از شایعه ازدواج پژمان جمشیدی به دست آورد.  از خانم فرهمند اطلاعات زیادی راجب زندگی شخصیش در دسترس نیست فقط در یکی از استوری هایش متوجه شدیم که اصالت نگار بختیاری می باشد. در حال حاضر نگار یکی از بهترین مدلینگ های کشورمان می باشد که توانست در مدت فعالیت خودش هوادارانی را در اینستاگرام برای خودش به دست آورد.

عمل زیبایی نگار فرهمند

از فیلم و عکس های خانم فرهمند که در مدت فعالیت خودش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. می توان فهمید که تعقیری در جهره نگار به وجود نیامده است و خانم فرهمند هیچ عمل زیبایی را انجام نداده است. شما می توانید در ادامه ی این مطلب از مجله ی بت کلونی با حواشی زندگی و فعالیت های نگار در اینستاگرام بیش تر آشنا شوید.

بیوگرافی فریده چتین؛ نویسنده و بازیگر تررکیه ای

منبع درآمد نگار فرهمند

نگار در تبلیغاتی که در اینستاگرام دارد درآمد زدایی بالایی دارد. خانم فرهمند توانست در مدت فعالیت هنری خود از اینستاگرام کسب درامد کند. نگار با تبلیغاتی در استوری هایش به درآمد بالای دو میلیون تومان دست پیدا می کند. تمام این درآمدها بستگی به حضوری و غیر حضوری بودن تبلیغات برای اوست. پست در اینستاگرام کران تر از استوری است.

حواشی نگار فرهمند

نگار این دختر بلاگر اینستاگرام نیز در فضای مجازی حاشیه داشت. حاشیه خانم فرهمند انتشار عکس در کنار پژمان جمشیدی بود که در اینستاگرام بازتاب بالایی را به وجود آورد. ماجرای عکس ختم شد به حاشیه ازدواج با پژمان جمشیدی که هر دو این حاشیه ها را تکذیب کردند. ولی همین حاشیه باعث معروفیت خانم فرهمند گشت.

نگار فرهمند در اینستاگرام

خانم فرهمند در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. نگار در اینستاگرام عکس های از مدلینگ خود را که انصافا عکس های جذاب و زیبایی است را به اشتراک می گذارد. او در طول مدت فعالیتش در زمینه مدلینگ توانست توجه فالوورهای زیادی را به خودش جلب کند. پست و استوری های خانم فرهمند در اینستاگرام بازتاب های زیادی دارند. نگار از برخی از دوستان صمیمی خود کامنت های زیادی را دریافت می کند. شما نیز می توانید سایت خانم فرهمند را فالو کنید و از نزدیک عکس ها و فیلم های او را تماشا کنید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا