بیوگرافی

بیوگرافی نکار زادگان؛ بازیگر و مدلینگ ایرانی و آمریکایی

همسر نکار زادگان کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

نکار زادگان یکی از بازیگران ایرانی-آمریکایی است که جزو افراد معروف در سینما می باشد. او کار و حرفه خود را از مدلینگ شروع کرد و بر روی جلد مجله ها، تصویرش چاپ شد. ایشان به دلیل چهره جذاب خود و آن خال زیبای بالای لب خود به محبوبیت رسید. ایشان در فیلم های آمریکایی نیز حضور داشت. در چندین سریال آمریکایی نیز خوش درخشید. در ادامه مطالب با مجله بت کلونی همراه باشید تا با زندگی نکار زادگان بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی نکار زادگان

این هنرمند عزیز در سال 1361 در هایدلبرگ آلمان متولد شد. او در رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه کالیفرنیا در سانتاباربارا در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شد. او در آمریکا بزرگ شد و به جز بازیگری در حرفه مدلینگ فعالیت کرد. با تشویق مادر خود به سمت بازیگری رفت و بعدها به آن علاقه مند شد. اما حرفه مدلینگ را واقعا دوست داشت.

نکار زادگان
بیوگرافی نکار زادگان؛ بازیگر و مدلینگ ایرانی-آمریکایی

دوره های هنری

در ابتدا در دوره های آموزشی تئاتر ثبت نام کرد. به همین دلیل در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کرد تا بتواند در کار به او کمک کند. در شانزده سالگی در کشور اسکاتلند وارد عرصه تئاتر شد. این امر باعث شد برای اجرا به چندین کشور سفر کند. به دلیل نقش آفرینی در فصل هشتم مجموعه بیست و چهار در نقش دالیا حسن به شهرت رسید. این هنرمند بیشتر کار در تلویزیون را دوست دارد. البته به جز کارهای تلویزیونی در سینما نیز فعالیت کرده است و از دید ایشان هر کدام جایگاه خاص خود را دارد. او از سال 2005 تاکنون در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است و کارنامه هنری خوبی برای خود به ثبت رسانده است.

آرزوها

همیشه دوست دارد کارهای خوب کند و این برای آرزو است. دوست دارد والدین خود را همیشه شاد کند. خوشبختی در زندگی خود را آرزو می داند. ایده های جدید که به هدفش کمک کند را آرزو می داند.

ازدواج

انکار زادگان تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا