بیوگرافی

پرستو صالحی: بازیگر پر حاشیه ی ایرانی

بیوگرافی پرستو صالحی از نامزدی تا جدایی و مهاجرت

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی یکی از بازیگران موفق ایرانی است. در رشته نمایش تحصیل کرد اما نیمه آن را رها کرد. کار خود را با تئاتر شروع کرد و با بازی در سریال زیر آسمان شهر به اوج شهرت رسید و در حال حاضر یکی از ساکنین کشور ترکیه می باشد. در ادامه مطالب بهتری می بینیم که با مجله بت کلونی همراه باشید تا با ناگفته های پرستو صالحی آشنا شوید.

بیوگرافی

این بازیگر موفق در 9 آبان 1356 در تهران به دنیا آمد. پدر ایشان به شغل تکنسین مهمات سازی در ارتش مشغول بوده و اکنون فوت کرده است. مادرش خانه دار می باشد و یک برادر به نام امیرشاهین دارد. از کودکی به بازیگری علاقه داشته است. با دیدن هر فیلمی، آن را در منزل اجرا می کرد، گویی که او بازیگر آن نقش است. در نوزده سالگی توانست در چند نمایشنامه بازی کند و بعد از آن تصمیم گرفت که در کلاس های بازیگری شرکت نماید و این حرفه را زیر نظر استاد نادر رجب پور آموزش ببیند. دو سال بعد نیز موفق شد در فیلم چشم به راه به کارگردانی اصغر فرهادی شرکت نماد و ایفای نقش کند.

نامزدی و جدایی

در سال 1397 تصمیم گرفت که ازدواج کند. او در رسانه ها اعلام کرد که همسر ایشان جزو افراد بازیگر و مشهور نیست. اما متاسفانه در روز عقد خود نیز اعلام کرد که این نامزدی به ازدواج ختم نشد. به دلیل عدم تفاهم تصمیم گرفت که با ایشان ازدواج نکند.

پرستو صالحی
بیوگرافی پرستو صالحی

شهرت

پرستو صالحی در بیست و چهار سالگی با نقش آفرینی در سریال زیر آسمان شهر به کارگردانی مهران غفوریان به اوج شهرت رسید و بهترین کارنامه هنری را برای خود رقم زد.

تزریق ژل لب

این بازیگر موفق ده سال پیش ژل تزریق کرده است و بسیار هم پشیمان شده است. او صورت طبیعی خود را بیشتر دوست داشت. همیشه معتقد است چهره یک بازیگر باید طبیعی باشد.

مهاجرت

این بازیگر موفق در سال 1400 به دلیل شرایطی که در زندگی داشته است تصمیم می گیرد برای مهاجرت به کشور ترکیه برود. او در آنجا در عرصه تبلیغاتی در حال فعالیت است و بسیار در این حرفه موفق می باشد.

فساد سینما

پرستو صالحی جزو بازیگرانی است که در مصاحبه های خود از فساد سینما بیان کرده و می گوید که به یکی از کارگردان های معروف و مشهور کشورمان گفتم خیلی دوست دارم که دل من یک کار طولانی می خواهد او هم در پاسخ گفت که کسی که به شما کار طولانی بدهد قطعا از شما یک حال طولانی هم می خواهد.

آثار تلویزیون

از آثار تلویزیونی ایشان میشود به این زمینی ها، تنها در تاریکی، همسفر، مهر پنهان، زیر آسمان شهر، تبف عشق سال های جنگ، شبکه، مهمان پذیر طوبی، روژان، دوباره زندگی، رسم شیدایی، ارث بابام، شوخی کردم، شهر من شیرا  و … اشاره کرد.

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا