بیوگرافی

سامیه لک؛ بانوی بازیگر ایرانی

همسر سامیه لک کیست؟

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

سامیه لک بازیگر موفق سینما و تلویزیون است. او در رشته مهندسی معماری در امارات تحصیل کرده است. کار خود را با بازی در تلویزیون شروع کرده است. در حال حاضر در دبی زندگی می کند و بعضی اوقات در این حرفه فعالیت می کند. در ادامه مطالب بهتر می بینیم که با مجله بت کلونی همراه باشید تا با حواشی زندگی این هنرمند بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی

سامیه لک بازیگر تلویزیون در تاریخ 9 خردادماه 1359 در تهران متولد شد. او در یک خانواده چهار نفره بزرگ شد و یک خواهر هم دارد. پدر ایشان در حال حاضر صاحب شرکت تجاری در امارات می باشد. دخترشان نیز در آن جا فعالیت می کند. او و خواهر از نظر اخلاقی با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. اما همدیگر را بسیار دوست دارند و هر دو در امارات تحصیلات عالیه داشته اند.

بازیگری

سامیه لک در اوج جوانی با توصیه یکی از دوستانش تست بازیگری دارد و برای بازی در سریال مرگ تدریجی یک رویا انتخاب شد و بازی کرد. البته ایشان در آن زمان هیچ تجربه بازیگری نداشتند. در کلاس های بازیگری نیز شرکت نکرده بودند. خوشبختانه ایشان افتخار این را داشت که در کنار ستاره اسکندی و دانیال حکیمی بازی کند و از تجربیات آنها استفاده نماید.

سامیه لک
بیوگرافی سامیه لک

صفات اخلاقی

این هنرمند عزیزمان بسیار اخلاق متین و دوستی داشتنی دارند. ایشان همیشه مردم را دوست داشته و دارد. تا آنجا که می تواند طوری صحبت می کند و زندگی می کند که دل هیچ کس را نشکند. سامیه لک همیشه به اکثر بازیگران احترام می گذارد و سعی می کند بازی آنها را ببینید و از نکات مثبت آن الگوبرداری کند. در بین بازیگران مرد بازی بهرام رادان و در بین بازیگران خانم نیز بازی گلشیفته فراهانی را می پسندد.

عشق و علاقه

سامیه لک در حال حاضر مجرد می باشد. در مصاحبه ای بیان کرد که عشق و علاقه به هیچ وجه مجرد و متاهل نمی شناسد. اگر عشق در یک لحظه به وجود بیاید و مجرد باشی می توانی به دنبال آن بروی. از نظر ایشان بیشتر مواقع نقشه هایی که خودمان می خواهیم در زندگی برای ما رخ دهد، به سرانجام نمی رسد. اما اگر دیگران برای ما بازیگران نقش هایی داشته باشند به سرانجام می رسد.

فیلم ها و سریال ها

سامیه لک به کار در تلویزیون بسیار علاقه مند است. بیشتر دوست دارد به کارهای تلویزیونی که به ایشان پیشنهاد میشود جواب مثبت بدهد. زیرا این رسانه را بسیار دوست دارد. همیشه آرزو داشته که در کنار کار تلویزیونی به کار در سینما نیز بپردازد. سامیه لک در سریال هایی که ایفای نقش کرده، بسیار درخشیده، از این آثار می توان به سریال مرگ تدریجی یک رویا، آواز در باران، خانه بی پرنده، آنام و ترور خاموش اشاره کرد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا