بیوگرافی

بیوگرافی شیدا خلیق؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران

شیدا خلیق در سینما و تلویزیون

سایت حضرات سایت شرط بندی حضرات

بیوگرافی شیدا خلیق یکی از بازیگران محبوب کشور ایران را به همراه حواشی او می خوانید. شیدا خلیق بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. خانم خلیق در یک خانواده هنرمند بزرگ شد و خیلی زود وارد عرصه بازیگری در تئاتر شد. شیدا اولین تجربه  خود را در تلویزیون با بازی در سریال زعفرانی به دست آورد و وارد قاب تلویزیون شد. شیدا خلیق در نمایش های تبار شناسی، نمایش بهار، دروغ و تنهایی به ایفای نقش پرداخت. خانم شیدا با بازی در فیلم سینمایی یک حبه قند در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج بازی خوبی را از خود نشان داد. هم اکنون با بت کلونی در همین مطلب همراه باشید تا با بیوگرافی، تئاتر ها و حواشی های شیدا خلیق بیشتر آشنا شوید.

پیش بینی آنلاین فوتبال

بیوگرافی شیدا خلیق؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران
بیوگرافی شیدا خلیق؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران

بیوگرافی شیدا خلیق

شیدا خلیق متولد پنجم خرداد هزار و سیصد و هفتاد و دو در تهران بازیگر سینما و تئاتر ایران است. مادر شیدا خانم ناهید مسلمی یکی از بازیگران پیشکسوت به نام ایران است. خانم خلیق بازی در تئاتر را در سن هفت سالگی با بازی در نمایش چیستا به کارگردانی نادر برهانی در کنار مادرش شروع کرد و در حرفه بازیگری بسیار خوب درخشید. شیدا مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

مطالب مرتبط: بیوگرافی چا اون وو؛ بازیگر و خواننده کره جنوبی

شیدا خلیق در سینما

خانم خلیق با بازی در فیلم سینمایی دختران به کارگردانی قاسم جعفری تجربه بازیگری در سینما را به دست آورد و این فیلم سه سال طول کشید تا اکران شود. فیلم سینمایی یک حبه قند از دیگر کارهای سینمایی شیدا محسوب می شود. فیلم های سینمایی هرماس، آخرین تولد، گنجشگ از جدیدترین کارهای سینمایی خانم خلیق است.

سریال های شیدا خلیق

شیدا خلیق در سریال های تلویزیونی نیز نقش های به سزایی دارد. خانم خلیق در  سریال های تلویزیونی چرخ فلک، هیئت مدیره، زوج و فرد، همه چیز آنجاست بازی های خوبی را ارائه داد. سریال هم سایه به کارگردانی محمد حسین غضنفری در سال هزار و چهارصد از جدیدترین کارهای تلویزیونی شیدا است.

شیدا خلیق در نمایش خانگی

خانم خلیق در شبکه نمایش خانگی نیز حضور پررنگی دارد. بازی شیدا در سریال گلشیفته نیز خوب و دیدنی بود. کار جدید شیدا در نمایش خانگی سریال مترجم است. شب های مافیا نیز از دیگر کارهای خانم خلیق است.

تئاتر هایی شیدا خلیق

خانم خلیق در بازی های تئاتر نیز مانند مادرش پرکار و موفق است. بازی شیدا در نمایش نگاهمان می کند، و نمایش شب شک از کارهای زیبای خانم خلیق در تئاتر است. نمایش تهران که در سال جدید هزار و چهار صد و دو روی صحنه تئاتر است از دیگر بازی های خوب و زیبای خانم خلیق در کارنامه هنریش است.

جوایز شیدا خلیق

شیدا خلیق برای نقش آفرینی در تئاتر جایزه بهترین بازیگری را گرفت. خانم شیدا خلیق برای فیلم روشویی دیپلم افتخار را در جشنواره فیلم کوتاه نهال را کسب کرد. خانم خلیق نامزد بهترین بازیگری را نیز دریافت کرد.

مطالب مرتبط: بیوگرافی سونمی؛ خواننده گروه واندر گرلز

شیدا خلیق در اینستاگرام

خانم خلیق در اینستاگرام خود فعالیت دارد. شیدا در اکانت اینستاگرام خودش عکس های را از خود و مادرش را به اشتراگ می گذارد. پست و عکس های خانم خلیق در اینستاگرام بازخورد های زیادی دارد که نشان می دهد شیدا در اینستاگرام هوادارانی را برای خود دارد. خانم خلیق از جمله بازیگرانی است که در فضاهای مجازی بسیار بی حاشیه است و زندگی مملوع از آرامش را در کنار مادرش دارد.

پیش بینی آنلاین فوتبال

نظرخودتان را ثبت نمایید
سایت حضرات بت سایت حضرات بت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا